مهر ۲۲ام, ۱۳۹۶

اجرای طرح میز خدمت مدیران در مساجد شاخص خراسان رضوی

بردسکن- مسئول سازمان بسیج کارمندان خراسان رضوی گفت: خدمات مشاوره ای مدیران و کارشناسان ادارات دولتی با عنوان "میز خدمت" در مساجد شاخص شهرستانهای استان برگزار می شود.

مجید زرنگ مسئول سازمان بسیج کارمندان خراسان رضوی در گفتگو با صبح بردسکن به نقش بسیج کارمندان در ادارات اشاره کرد و گفت :نقشی که بسیج کارمندی در ادارات بر عهده دارد اینست که کمک کند فعالیت های دولت در ادارات در تراز با اهداف انقلاب اسلامی باشد.

وی بیان کرد:مقام معظم رهبری شاخصه های یک دولت اسلامی را بیان کردند و راه و مسیر را برای همه روشن ساختن و اگر هر دستگاه دولتی به این شاخصه ها عمل نماید میتواند در تراز با اهداف انقلاب اسلامی قرار گیرد و خدمت کردن و داشتن روحیه خدمت کردن یکی از شاخصه های مهم یک کارمند دولتی در جامعه اسلامی است که در بیانات مقام معظم رهبری به چشم میخورد و در همین راستا و در قالب همین شاخص بسیج کارمندان اقدام به برگزاری ارائه خدمات مشاوره ای مدیران و کارشناسان ادارات یا به عبارتی “میز خدمت” در مساجد الگویی هر شهرستان کرده است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان خراسان رضوی اظهار داشت:موضوع میز خدمت در مساجد الگو به این شکل است که مدیر ،کارشناس یا کارمند یک اداره در مسجد الگویی شهرستان حاضر و عموم مردم با حضور در این مسجد نسبت به ارائه مشکلات ،نظرات و پیشنهادات به آن مسئول که به عنوان مسئول پاسخگویی میز خدمت تعیین شده اقدام میکنند و متعاقب آن این مسئول نیز تلاش خود را جهت برطرف ساختن مشکلات مردم انجام داده و مجددا در دوره بعدی حضور خودش در مسجد گزارشی از اقدامات و نتایج جلسات گذشته را به مردم،نمازگزاران و اهالی منطقه ارائه میکند.

مجید زرنگ گفت:این کار چند نتیجه مثیت به دنبال دارد.اول اینکه مردم مسئولین نظام را در کنار خود دیده و متوجه میشوند که مسئولین مردم را فراموش نکرده اند دوم مدیر و مسئول نیز با گره گشایی از کار مردم یک رضایت خاطری را کسب میکند و نیز آن مدیر و اداره متبوع در جمع مردم محبوب میشوند و پس از آن محبوبیت دولت و در نهایت باعث محبوبیت مردم از نظام خواهد شد.

وی افزود : مشابه اینکار در اول انقلاب توسط جهاد سازندگی صورت میگرفت و بسیج کارمندان سعی به احیا این اقدام پسندیده دارد و  اینکار در روستاها در بحث اردوهای جهادی نیز در حال انجام است.

انتهای پیام/.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *