آذر ۱۵ام, ۱۳۹۶

اخذ تعهد از پزشکان پذیرفته با سهمیه مناطق محروم جهت خدمت رسانی به مردم مناطق محروم و دور افتاده

معاون درمان وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور گفت:از پزشکانی که با سهمیه مناطق محروم در دانشگاههای علوم پزشکی پذیرفته میشوند تعهد کتبی گرفته میشود که پس از فراغت از تحصیل حتما در مناطق محروم خدمت رسانی کنند.

به گزارش صبح بردسکن ظهر امروز قاسم جان بابائی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان , و آموزش پزشکی  به همراه جمعی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مسئولین شهرستان از بخش ها و ساختمانهای بیمارستان ولیعصر (عج) بردسکن بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت بیمارستان بردسکن قرار گرفت.

 

جان بابایی در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان ولی عصر(عج) بردسکن اعلام کرد:با توجه به گذشت بیش از ۲۰ سال از بنای بیمارستان آرام آرام این بنا نیازمند بازسازی مجدد است و بایستی جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و جلب رضایت مردم،بناهای جدیدی احداث شود.

 

در این بازدید حجت الاسلام امینی امام جمعه بردسکن و علی نیا فرماندار معاون وزیر بهداشت را همراهی کردند که هر دو نفر به صورت مشترک خواهان تعیین پزشک متخصص برای شهرستان بودند.

معاون درمان وزارت بهداشت در جمع خبرنگاران از مشکل تامین پزشک متخصص در کل کشور گفت و بیان کرد: یکی از علل کمبود پزشک متخصص در کشور پایین بودن آمار پزشکان متخصص فارغ التحصیل است و مشکل بعدی عدم تمایل پزشک متخصص و خانواده او جهت حضور در شهرهای محروم می باشد.

 

جان بابایی افزود:یکی از برنامه های در دست اقدام وزارت بهداشت و درمان برای تامین پزشکان متخصص شهرهای محروم اینست که از پزشکانی که با سهمیه مناطق محروم در دانشگاههای علوم پزشکی پذیرفته میشوند تعهد کتبی گرفته شود که  پس از فراغت از تحصیل حتما در مناطق محروم خدمت رسانی کنند.

انتهای پیام/.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *