تیر ۳۱ام, ۱۳۹۶

اعزام ۱۲۰ نفر از مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) بردسکن به مشهد مقدس در دهه کرامت

محسن حلاجی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بردسکن : در دهه کرامت 120 نفر از مدد جویان این کمیته به مشهد مقدس اعزام میشوند.

محسن حلاجی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بردسکن در گفتگو با صبح بردسکن از اعزام ۱۲۰ مددجوی این شهرستان خبر داد و گفت : با هماهنگی های انجام شده با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و آستان قدس رضوی ،  یکصد و بیست نفر از مدد جویان کمیته امداد بردسکن جهت تشرف به بارگاه علی بن موسی الرضا (ع) در دهه کرامت  به مشهد مقدس اعزام میشوند.

 

حلاج افزود : با اقدامات انجام گرفته سعی شده افرادی جهت این سفر معنوی انتخاب شوند که تا کنون به مشهد مقدس مشرف نشده اند و یا از دورترین مناطق باشند و بعد از آن افراد سالمند که مدت زیادی از آخرین سفرشان به مشهد مقدس گذشته باشد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بردسکن بیان کرد: هزینه رفت و برگشت مدد جویان از طریق اعتبارات داخلی و خیرین انجام خواهد شد و در مشهد مقدس نیز سایر هزینه ها برعهده آستان قدس رضوی خواهد بود.

 

وی اضافه کرد: در سه ماهه اول سال ۹۶ نیز تعداد یکصد و هشتاد نفر از مدد جویان طی دو مرحله جهت زیارت امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام شده اند.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *