خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۶

امضا برخی اسناد توسط مسئولین کشور باعث نشود که استقلال و امنیت این کشور به خطر بیافتد.

امام جمعه بردسکن : مسئولین با مطالعه تاریخ اسلام نتیجه مذاکره با شیادان و حیله گران را ببینند و از مذاکره و امضا هر سندی که برای کشور خطراتی به دنبال دارد بپرهیزند.

به گزارش صبح بردسکن، حجت الاسلام علی اصغر امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع بردسکن اشاره ای به حوادث و اتفاقات تاریخ اسلام داشت.امام جمعه بردسکن در سخنان خود حادثه مذاکره بین ابوموسی اشعری و عمر و عاص را بیان کرد و تصریح کرد که نیرنگ دشمنان اسلام در هر زمانی رخ خواهد داد و این وظیفه مسئولین کشوری  است که نمایندگانی جهت مذاکره و تعیین تکلیف و امضا اسناد انتخاب نمایند که از همه لحاظ از طرف مقابل در درجه بالاتری قرار داشته باشند.

حجت الاسلام امینی گفت : مقام معظم رهبری هشدار می دهند به توجه  لحظه های سرنوشت ساز و عبور نکردن از خط قرمزها ولی متاسفانه چرا باید اسنادی امضا شود که مصیبت هایی به دنبال داشته باشد مانند افزایش تحریم ها و زیر سوال بردن استقلال کشورمان.

امام جمعه بردسکن اظهار داشت : طبق فرمایش مقام معظم رهبری دشمن با ارائه سند ۲۰۳۰ به کشور ما استقلال ما را هدف قرار داده است و ما باید هشیار باشیم و نیز اقتصاد ما را با تحریم ها هدف قرار داده اند و مواظب باشیم امنیت ما را با ترور ها هدف قرار ندهند.

وی نیز اشاره ای به ترورهای روز ۱۷ خرداد تهران داشت و گفت : تروریست ها دو مکان مهم و مرکز مردمسالاری  این کشور یعنی مرقد مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی را مورد حمله قرار دادند و افرادی که در مذاکرات و مسئله امنیت و مذاکره با دشمن به تصامح افتادند ببینند و عبرت بگیرند،افرادی که به مرقد امام (ره) رحم نمیکنند قطعا بر سایر اماکن مهم کشور رحم نخواهند کرد.

حجت الاسلام امینی بیان داشت : دشمن علاوه برایمان ، اقتصاد ، استقلال و امنیت ، سلامت مردم ایران را نیز هدف قرار داده و با قرار دادن محصولات تراریخته در سبد غذایی ایرانیان باعث ایجاد اختلال در سلامت آنها شده است.

 

برچسب‌ها


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *