اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۶

اولین معیار فرد اصلح ولایت‌پذیری است/ اگر مدافعان حرم نبودند باید کرباسچی در بیابانهای ساوه به دنبال سوراخ موش بگردد

کارشناس مسایل سیاسی با بیان اینکه اولین معیار فرد اصلح ولایت‌پذیری است نه ولایت‌شعاری، توهین کرباسچی به شهدای مدافع حرم را محکوم کرد و گفت: به گفتۀ تحلیلگر خارجی اگر مدافعان حرم نبودند باید کرباسچی در بیابانهای ساوه جهت امنیتش به دنبال سوراخ موش بگردد؛ این روزها روز حساب است نه روز انشاء و همۀ ما در برابر شهدا مسئولیم.

به گزارش صبح بردسکن، صبح امروز همایش بصیرتی با استقبال گستردۀ جوانان در مسجد جوادالائمه (ع) شهرستان بردسکن برگزار شد.

 

در این همایش محمد خسروی، کارشناس مسایل سیاسی با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات ۲۹ اریبهشت‌ماه اظهار داشت: اولین معیار فرد اصلح ولایت‌پذیری است نه ولایت‌شعاری.

 

کارشناس مسایل سیاسی گفت: سند ۲۰۳۰ مانند کاپیتولاسیون دوران شاه است و طبق این سند مستشاران خارجی باید به آموزش و پرورش ایران نظارت کنند مستشارانی که آموزش متون دینی را مخل خلاقیت می‌دانند.

 

وی ضمن پاسداشت صبر و استقامت شهدا در دفاع از ولایت فقیه بیان کرد: این روزها روز حساب است نه روز انشاء؛ مقام معظم رهبری فرمودند من به برجام خوش‌بین نیستم، محتوای مذاکرات را منتشر کنید و متأسفانه تا الان نگفتند.

 

خسروی با اشاره به فرمودۀ پیامبر اکرم (ص) ابراز کرد: بدترین مردم کسی است که آخرتش را به دنیایش بفروشد ولی بدتر از این کسی است که آخرتش را بخاطر دنیای دیگری بفروشد.

 

وی اظهار کرد: ما در برابر شهید همت ها مسئولیم و موظفیم که از استقلال و آزادی جمهوری اسلامی محافظت کنیم و امروز حضور پور شور در انتخابات هم حق ماست و هم وظیفۀ ماست.

 

کارشناس مسایل سیاسی با تأکید بر حضور آگاهانه در انتخابات ۲۹ اردیبهشت و طرح این سؤال که اصلح را از کجا بشناسیم؟ بیان داشت: کسی که از امام خمینی (ره) اطاعت کند از خداوند اطاعت کرده فرمودۀ شهید آیت‌الله دستغیب (ره) است بنابراین به دور از منفعت حزب و جناح به کسانی رأی بدهیم که هم دنیای ما را آباد کنند و هم آخرت ما را.

 

وی ادامه داد: به فرمودۀ مقام معظم رهبری امروز جنگ اصلی جنگ اقتصادی است و حضور شما مردم است که آمریکا را می‌ترساند آمریکایی که در باتلاق ایران و سوریه گرفتار شده است.

 

خسروی افاضات و توهین کرباسچی به شهدای مدافع حرم را محکوم کرد و یادآور شد: به گفتۀ تحلیلگر خارجی اگر مدافعان حرم نبودند باید کرباسچی در بیابانهای سوریه جهت امنیتش به دنبال سوراخ موش بگردد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *