مهر ۱۹ام, ۱۳۹۶

ایجاد امنیت،تسهیل و تسریع به درخواست های مردم و مشارکت های مردمی از مهمترین راهبرد های نیروی انتظامی است

بردسکن-فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی گفت:ایجاد امنیت،تسهیل و تسریع به درخواست های مردم و مشارکت های مردمی از مهمترین راهبرد های نیروی انتظامی است .

به گزارش صبح بردسکن صبح امروز سردار  قادر کریمی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی در مراسم تکریم و معارفه نیروی انتظامی بردسکن در سخنانی به مهمترین راهبردهای نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت :نیروی انتظامی دارای راهبردهای ماموریتی و ستادی است.یکی از راهبردهای مهم نیروی انتظامی امنیت است. امنیت محصول کارگروهی است و اگر بخواهیم شهری امن داشته باشیم این امنیت در گرو کارگروهی است و همکاری و همراهی همه دستگاه ها است و نقش همه دستگاه ها در محصول امنیت کاملا مشخص است و نیروی انتظامی در ثبات امنیت و پایداری امنیت باید تلاش کند.پس امنیت چند بعد دارد و چندین دستگاه نقش اثرگذار در امنیت دارند و امیدواریم بتوانیم با تلاش همه دستگاه ها امنیت مورد دلخواه مقام معظم رهبری خانواده های محترم شهدا و سایر مردم جامعه را به ارمغان آوریم.

کریمی اظهار داشت :راهبرد اول نیروی انتظامی امنیت است برای مردم .و مردم نیز باید در این راهبرد مشارکت کنند و مشارکت مردمی در مسئله امنیت باعث میشود تا نیروی انتظامی از فکرها ، اندیشه ها،در اجرای قوانین و مقررات به خوبی استفاده شود.

وی افزود : موضوعات و مسائلی که نیروی انتظامی خراسان رضوی با آن درگیری است با موضوعات سایر استانها متفاوت است. استان خراسان رضوی سالانه بطور متوسط پذیرای ۲۷ میلیون زائر است و این افتخاری است برای آنانکه لباس خدمتگزاری برای زائرین علی بن موسی الرض(ع) را به تن دارند و این حجم از زائرین نیازمند تامین موارد امنیتی متعدد از قبیل امنیت جا و مکان امنیت غذایی ،امنیت جاده ای و … هستند و لذا دستگاههای امنیتی و خدماتی این استان مسئولیتی مضاعف را برعهده دارند.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت:دومین راهبرد نیروی انتظامی اصلاح ساختاری است.اصلاح ساختاری به منزله اصلاح ساختار سازمانی نیست بلکه برای اینکه نیروی انتظامی چابک ، کارآمد،حرفه ای و مهارتی داشته باشیم باید در برخی از فعالیت ها تجدید نظر شود اولویت ها را باید سازمان دهیم و در جهت این اولویت ها مطالبات مردمی را جزء وظایف اصلی قرار دهیم پس راهبرد دوم نیروی انتظامی راهبردی است که میخواهد مطالبات مردم را انجام دهد همراه با تسریع و تسهیل که خوشبختانه این اقدامات مخصوصا در کلانتری ها و پاسگاه ها در حال انجام است و ان شاالله مردم نیز از این اقدامات رضایت خواهند داشت. ورضایت مردم در این راهبرد هدف نیروی انتظامی است.

کریمی بیان کرد:راهبرد سوم نیروی انتظامی راهبرد مشارکت های مردمی است.استفاده از مشارکت های مردمی در تمامی صحنه ها بهترین نتایج را داشته و مردم  نیز از  ابتدای انقلاب تا کنون در صحنه ها حاضر و پا به پای مسئولان از هیچ کمکی دریغ نکرده اند یکی از نتایج حاصله از مشارکت های مردمی پیروزی در جنگ تحمیلی است  و باعث شد که اقتدار انقلاب اسلامی حفظ شود.

 

انتهای پیام/.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *