دی ۱ام, ۱۳۹۵

بارش برف و باران در خراسان رضوی تا پنج شنبه ادامه دارد/ احتمال اختلال در سیستم حمل و نقل استان هست

رئیس ادارۀ هواشناسی بردسکن گفت: بارش برف و باران همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید تا اوایل وقت پنج شنبه همراه با تشکیل مه، وزش باد شدید و کولاک برف و لغزندگی سطح معابر در سطح خراسان رضوی ادامه دارد لذا احتمال اختلال در سیستم حمل و نقل استان هست.

جواد مصطفوی، رئیس ادارۀ هواشناسی شهرستان بردسکن در گفت و گو با خبرنگار صبح بردسکن، اظهار داشت: طبق تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی از سه شنبه ۹۵/۹/۳۰ استان خراسان رضوی تحت تأثیر سامانۀ بارشی فعال قرار گرفته است و تا اوایل وقت پنج شنبه همین هفته ۹۵/۱۰/۲ ادامه دارد.

 

وی بیان داشت: طی این مدت بارش برف و باران همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید در سطح استان پیش بینی می شود که با توجه به گسترش جریانات شمالی، نفوذ این سیستم همراه با کاهش محسوس دما بین ۶ تا ۸ درجه سانتیگراد است.

 

رئیس ادارۀ هواشناسی بردسکن ابراز کرد: طی فعالیت این سامانه احتمال اختلال در سیستم حمل و نقل استان به علت وزش باد نسبتا شدید، کولاک برف، لغزندگی سطح معابر، تشکیل مه و کاهش دید وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه دامنۀ فعالیت این سیستم تا اوایل وقت پنج شنبه پیش بینی شده است، افزود: حداقل دمای هوای امروز، اولین روز از فصل زمستان در بردسکن ۶٫۸ درجه سانتیگراد است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها, , , , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *