اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۵

بانوی تکواندوکار بردسکنی مفتخر به کسب مدال طلا شد

رئیس هیئت تکواندوی بانوان بردسکن گفت: ده هنرجوی تکواندوکار شهرستان در اولین مسابقات چند جانبه تکواندو به میزبانی کاشمر موفق به کسب یک مدال طلا و پنج مدال رنگی شدند.

سمیه احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح بردسکن، از موفقیت شش هنرجوی تکواندوکار بردسکن در اولین مسابقات چند جانبه تکواندو در سطح شهرستانهای ترشیز کهن به میزبانی کاشمر خبر داد و اظهار داشت: از بین ۱۰ نفر از هنرجویانی که در مسابقه شرکت کردند خوشبختانه شش نفر مفتخر به کسب مدال رنگی شدند.

 

رئیس هیئت تکواندوی بانوان بردسکن ضمن تشکر از همراهی بسیار خوب خانواده‌ها گفت: این مسابقات در تمامی رده‌های سنی در ششم اسفندماه جاری در سطح شهرستانهای کاشمر، فیض آباد و بردسکن برگزار شده بود که از هنرجویان شهرستان، صبا احمدی موفق به کسب مدال طلا شد.

 

وی با بیان اینکه خواهران تکواندوکار بردسکن استعدادهای درخشانی دارند و تا کنون ۵۰ هنرجو آموزشهای لازم را طی کردند ادامه داد: مائده خیری، کیمیا رستگار و فاطمه یعقوبی در مسابقات چند جانبه تکواندو کاشمر موفق به کسب مدال نقره شدند و پانیذ فرزانه و نازنین نجفی مدال برنز کسب کردند.

 

احمدی تصریح کرد: در سال ۹۶ آماده ورود به مسابقات لیگ تکواندوی استان خراسان رضوی هستیم و هدف ما در ورزش بانوان بالا بردن روحیه نشاط و شادابی سالم و نهادینه کردن مقوله‌ی اخلاق مداری در بین ورزشکاران است چرا که به فرمودۀ مقام معظم رهبری یک قهرمان ورزش باید یک قهرمان اخلاق باشد.

 

وی در پایان از همکاری ریاست اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی شهرستان و سایر کمیته ها تقدیر و تشکر کرد و افزود: امید است که با توجه به پناسیل و ظرفیت بسیار خوبی که در حوزۀ ورزش تکواندوی خواهران در شهرستان است با همکاری مسئولان مربوطه شاهد موفقیت هنرجویان در مسابقات استانی هم باشیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *