آبان ۷ام, ۱۳۹۶

باید بستری بوجود آوریم که ما عمق خصومت آمریکا با ایران را به دانش آموزان ، دانشجویان و همه آحاد جامعه منتقل نماییم

فرماندار بردسکن گفت:باید بستری بوجود آوریم که ما عمق خصومت آمریکا با ایران را به دانش آموزان ، دانشجویان و همه آحاد جامعه منتقل نماییم و دستگاههای مسئول این اهتمام را داشته باشند تا مراسم سیزده آبان امسال بیش از پیش باشکوهتر برگزار شود.

به گزارش صبح بردسکن،صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان در محل سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.

در این جلسه علی نیا فرماندار بردسکن در سخنان خود گفت: با توجه به یاوه گویی های دولتمردان آمریکایی و توحین هایی که به ملت شریف ایران داشته اند راهپیمایی سیزدهم آبان ماه امسال را باید هرچه باشکوهتر برگزار کنیم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنیم.

وی بیان کرد: دیواری بی اعتمادی بین دولت آمریکا و ملت ایران است و آمریکا نیز سعی به عبور از خطوط قرمز ایران دارد.کشور ما در زمینه تامین امنیت خود و افزایش قدرت دفاعی  نیاز به اجازه گرفتن از هیچ کشوری را ندارد.ملت ایران لحظه به لحظه تابع منویات مقام معظم رهبری است و همه دستگاههای دولتی نیز بر این مسیر حرکت میکنند.

علی نیا افزود :باید بستری بوجود آوریم که ما عمق خصومت آمریکا با ایران را به دانش آموزان ، دانشجویان و همه آحاد جامعه منتقل نماییم و دستگاههای مسئول این اهتمام را داشته باشند تا مراسم سیزده آبان امسال بیش از پیش باشکوهتر برگزار شود.

در این جلسه هر یک از مسئولین ادارات و نهادها ضمن محکوم کردن رجز خوانی رئیس جمهور آمریکا آمادگی خود را جهت همکاری در امر برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام کردند.

انتهای پیام/.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *