آبان ۱۲ام, ۱۳۹۶

باید کینه آمریکا و استکبار ستیزی را در دلهایمان مستحکم کنیم

امام جمعه بردسکن گفت:در کنار دانش آموزان و دانشجویان نسل سوم و چهارم انقلاب با حضور در راهپیمایی 13 آبان که روز بصیرت افزایی است باید  کینه آمریکا و استکبار ستیزی را در دلهایمان مستحکم کنیم.

به گزارش صبح بردسکن حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن در خطبه های نماز جمعه این هفته بردسکن به سالروز ابلاغ سند چشم انداز بیست ساله اشاره کرد و گفت:سند چشم انداز ۲۰ ساله نیازمند توجه بیشتر است و متاسفانه در کشور با پرداختن به کارهای فرعی برخی از بندهای مهم این سند محقق نشده است.

امینی در ادامه خطبه ها  به بحث دشمنی های آمریکا با کشورمان پرداخت و گفت :ما با آمریکایی طرف هستیم که بعد از انقلاب برای ضربه زدن به این نظام از هیچ کاری دریغ نکرده است و بر ما است که در کنار دانش آموزان و دانشجویان نسل سوم و چهارم انقلاب با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان که روز بصیرت افزایی است کینه آمریکا و استکبار ستیزی را در دلهایمان مستحکم کنیم.

امام جمعه بردسکن در بخشی دیگر از خطبه های خود به مقوله نفوذ و مذاکره توسط دشمن اشاره کرد و اظهار داشت:دشمن برای تسلط بر کشورها بر دو موضوع نفوذ و مذاکره متمرکز شده و میخواهد به بهانه مذاکره نقشه های خود را پیش ببرد.

وی بیان کرد: تاریخ شاهد مذاکره ریگان و گرباچف روسای جمهور آمریکا و شوروی است و میدانیم که آمریکا به بهانه مذاکره چه بلایی سر کشور شوروی آورد.آمریکا با نفوذ و تبلیغات کاری کرد که مردم شوری داشته هایشان را نبینند و دست روی نداشته هایشان بگذارند که این اقدام باعث شد بالجبار گرباچف وارد مذاکره شود که این مذاکره نتیجه ای جز فروپاشی شوروی را به دنبال نداشت.

حجت الاسلام امینی گفت :بحمد الله مسئولین کشور ما هرچند دیر ولی بازهم متوجه شدند که آمریکا کشوری نیست ک بتوان به آن اعتماد کرد.

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *