مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۶

با توجه به پایین بودن سرانه دانش آموزان ، آموزش و پرورش نیازمند مساعدت های اولیا دانش آموزان است

غلامحسین غفوری مدیر آموزش و پرورش بردسکن:سرانه هر دانش آموز در مدرسه مبلغی حدود بیست الی 30 هزار ریال است و اولیا دانش آموزان با کمک های مالی مدیران مدارس را یاری نمایند.

به گزارش صبح بردسکن ، صبح امروز به مناسبت روز خبرنگار و به دعوت مدیر آموزش و پرورش بردسکن نشست خبری در محل اداره آموزش و پرورش بردسکن برگزار شد و غلامحسین غفوری مدیر آموزش و پرورش بردسکن گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط این اداراه را برای اصحاب رسانه بردسکن ارائه داد.

غفوری در این جلسه بیان کرد:خبرنگار و خبرنگاری انعکاس مطالبی است که در جامعه اتفاق می افتد و قلم خبرنگار باید از دامن صداقت حرکت کندو تهدیدات را به فرصت بدل نماید.

ودر ادامه به تشریح فعالیت ها پرداخت:

 

کارگروه اقتصاد مقاومتی در بردسکن

مدیر آموزش و پرورش بردسکن در مورد فعالیت کارگروه اقتصاد مقاومتی گفت:بحث اقتصاد مقاومتی که خواسته ی اکید مقام معظم رهبری است کارگروه آن در آموزش و پرورش بردسکن تشکیل و با جدیت به این مقوله میپردازد و خوشبختانه ثمره و نتایجی نیز این کارگروه کسب که نمونه این نتایج برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و نمایش توانمندی های دانش آموزان عشایر بردسکن بود که همزمان در محل برگزاری نماز عید سعید فطر برپاشد.

 

ارائه خدمات درمانی به فرهنگیان

غفوری در موضوع ارائه خدمات درمانی به فرهنگیان نیز بیان کرد: کلینیک درمانی فرهنگیان در محلی که متعلق به آموزش و پرورش است مستقر و کلیه امکانات آن تجهیز و در حال رایزنی و عقد قرار داد با پزشکان و دندانپزشکان هستیم که به محض عقد قرار داد با پزشک و دندانپزشک این کلینک کار خود را آغاز خواهد کرد و نیز جهت تجهیز این کلینیک تا کنون ۷۰۰ میلون ریال هزینه شده است.

احداث و مرمت مدارس

مدیر آموزش و پرورش بردسکن بیان کرد : یکصد و هفتاد و شش مدرسه تحت پوشش این مدیریت است که ۴۰ درصد از این مدارس تخریبی و ۳۰ درصد دیگر نیاز به نوسازی دارد و نیز در مناطق محروم نیز از ۷ کانکس به عنوان مدرسه دارد استفاده میشود که انشاالله به همت خیرین بنای این ۷ مدرسه که بصورت کانکس است نیز ساخته خواهد شد.

وی افزود : ضمن تقدیر و تشکر از خیرین محترم تا کنون مبلغ ۲۰ میلیارد ریال توسط خیرین جهت انجام پروژه های عمرانی و آموزشی مساعدت شده است.

 

غفوری اظهار داشت:یکی از مشکلاتی که در شهرستان است نبود مدرسه جهت دانش آموزان ساکن در مجتمع مسکن مهر است که خوشبختانه زمین جهت احداث ساختمان آموزشی پیش بینی  و عملیات ساخت آن اجرایی میشود.

 

مدیر آموزش و پرورش در پایان اعلام کرد با توجه به پایین بود سرانه هر دانش آموز که مبلغی حدود بیست یا سی هزار ریال است از اولیاء خواست تا نسبت به مساعدت مالی مدیران مدارس و عوامل اجرایی آموزش و پرورش را جهت هرچه بهتر شدن فضای آموزشی یاری نمایند.

انتهای پیام/

 


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *