بهمن ۱۸ام, ۱۳۹۵

بسیج از هر شخصی که با ولایت زاویه پیدا کند هر چند با سابقه انقلابی روی بر می‌گرداند

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: هر فردی که با ولایت همراه باشد بسیج نیز با اوست و هر شخصی که با ولایت زاویه پیدا کند هر چند دارای سابقه انقلابی هم باشد بسیج از او روی بر می‌گرداند.

به گزارش صبح بردسکن، به نقل از صبح توس، سردار مجتبی غفورپور جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) در همایش «زینب کبری(س) اسوه مقاومت» که با حضور ۲ هزار نفر از سازمان بسیج جامعه زنان، بسیج طلاب تیپ امام صادق(ع)، موسسه علمی تربیتی الهدی، سازمان بسیج مهندسان صنعتی سپاه امام رضا(ع) و معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان  در محل حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: بزرگترین سرمایه انقلاب اسلامی حضور و وجود نیروهای مومن و انقلابی است که با این سرمایه فتوحات مهمی بدست آمده است.

 

سردار غفورپور خطر نشان کرد:  بسیج متعلق به هیچ حزب و گروهی نیست و با هر فردی که با ولایت همراه باشد بسیج نیز با اوست و هر شخصی که با ولایت زاویه پیدا کند هر چند دارای سابقه انقلابی هم باشد بسیج از او روی بر می گرداند.

 

وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز به همه اقشار مردم دارد اظهار کرد: جذب حداکثری زیر پرچم ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی از برنامه های بسیج می باشد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , , , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *