شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۶

تقویه روحیه خود باوری از مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس است

تقویه روحیه خود باوری از مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس است و دفاع مقدس ما در زمینه های مختلف سیاسی نظامی اجتماعی و فرهنگی معادلات جهانی را برهم زد و تحلیل های مادی دنیا پرستان را نقش برآب کرد و امروزه میبینیم عملکرد رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس هنوز باعث شگفتی و تعجب دانشمندان علوم عملیاتی و نظامی است.

به گزارش صبح بردسکن،امروز  ۳۰ شهریور ۹۶ به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس اجتماع و رژه بسیجیان و نیروهای مسلح در محل خیابان قائم بردسکن برگزار شد.در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محرم مصوری امام جمعه بردسکن در سخنانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بیان کرد:آنچه باعث پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس دربرابر هجمه سنگین دشمن شد ارتباط با خدا، اخلاص در عمل و کار برای رضای خدا، روحیه خود سازی انقلابیبصیرت و شناخت دشمن،عزت و ایستادگی شجاعت رشادت و ایثار و از خود گذشتگی بود.

 

وی افزود:تقویه روحیه خود باوری از مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس است. دفاع مقدس ما در زمینه های مختلف سیاسی نظامی اجتماعی و فرهنگی معادلات جهانی را برهم زد و تحلیل های مادی دنیا پرستان را نقش برآب کرد و امروزه میبینیم عملکرد رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس هنوز باعث شگفتی و تعجب دانشمندان علوم عملیاتی و نظامی است.

 

امام جمعه موقت بردسکن بیان کرد: امروزباید مواظب باشیم که مقام طلبی و ریاست طلبی و خود خواهی های گروهی و دعواهای سیاسی  باعث نشود ارزش و دستاوردهای هشت سال دفاع به فراموشی سپرده شود و این اجازه به دشمن داده نشود که باعث تفرقه افکنی بین مسئولین شود.

 

مصوری افزود : هر ملتی نیاز به الگو دارد الگویی که در دفاع مقدس الگوی رزمندگان  سرور سالار شهیدان اباعبداله حسین و اصحاب با وفایش بودند و دفاع مقدس برای مانیز یک الگوی بسیار ارزشمند است.همچنانکه در واقعه کربلا تحریم های دشمنان زمان وقت در مورد آب که آب را بر روی یاران و اهل بیت امام حسین (ع) بستند باعث نشد که امام حسین (ع) دست از مبارزه بردارد در دوران دفاع مقدس نیز با اعمال همه تحریم های کشورها مخصوصا تحریم های تسلیحاتی شاهد ایستادگی هشت ساله مردم ایران و انقلاب در برابر نه یک کشور بلکه در مقابل جامعه جهانی هستیم.

 

وی اظهار داشت : امروزه نیز با مدیریت و درایت مقام معظم رهبری و ایثار و ایستادگی مردم بصیر ایران نظاره گر سردرگمی استکبار جهانی هستیم و همه ما شنیدیم حرف های بی پایه و اساس رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل را که برجامی که در حضور هیئت آمریکایی به تصویب رسیده را باطل میداند.

 

در پایان سخنرانی امام جمعه موقت بردسکن یگان های نمونه نیروهای مسلح و بسیجیان حاضر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

 

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *