آبان ۹ام, ۱۳۹۴

تلاش دانش آموزان در سنگر علم و دانش، دشمنان را ناامید می کند

فرمانده سپاه بردسکن با اشاره به اینکه دشمن، جنگ را به داخل خانه های ما کشانده است گفت: ديروز جنگ تن به تن و اسحله بود، امروز جنگ علم و آگاهی است؛ دانش آموزان بايد با زنده نگه داشتن ياد شهید فهمیده ها و تلاش در سنگر علم و دانش، افكار دشمنان را نااميد و در مقابله با آنها نقش آفرينی کنند.

به گزارش صبح بردسکن، آیین زنگ ایثار و شجاعت با حضور فرمانده سپاه ناحیه بردسکن، معاون فرماندار و دیگر مسئولین در دبستان شاهد شهید علی عاشوری برگزار شد.

 

سرهنگ علی محبی ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران بردسکن، ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و یاد و خاطره دانش آموز شهید، محمد حسین فهمیده بر ضرورت گرامیداشت این ایام و تجلیل از جانفشانی شهدای هشت سال جنگ تحمیلی تأکید کرد و گفت: امنیت و آرامش امروز جامعه مدیون ایثار، شجاعت و غیرت شهدا و رزمندگان ایران اسلامی، بخصوص دانش آموزان است.

 

سرهنگ محبی از ایران به عنوان قدرتمندترین کشور منطقه یاد کرد و ابراز داشت: غیرت ایرانی و جوانمردی جوانان ایرانی سبب شده تا هیچ کشوری فکر تجاوز به خاک ایران را نداشته باشد، کشوری که هشت سال در مقابل  ظاهرا” صدام ولی در حقیقت در مقابل تمامی ابرقدرتهای جهان ایستاد.

 

فرمانده سپاه بردسکن در پایان یکی از اصلی ترین ویژگی های دانش آموزان را تلاش در سنگر علم و دانش دانست و عنوان کرد: دانش آموزان باید با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس، افکار دشمنان را ناامید و در مقابله با دشمنان نظام، نقش آفرین باشند.

 

وی خاطر نشان کرد: دیروز جنگ تن به تن و اسحله بود ولی امروزه جنگ علم و آگاهی است؛ امروز دشمن جنگ را به داخل خانه های ما کشانده و ما باید بیش از پیش حواسمان جمع باشد.

 

محبی افزود: دانش آموزان باید با الگو قرار دادن راه شهدای دانش آموز بویژه شهید محمد حسین فهمیده، برای به ثمر نشستن آرمانهای والای آنها که در واقع تأمین سعادت دنیوی و اخروی ما هست، تلاش کنند.

 

در پایان زنگ ایثار و شجاعت توسط  فرمانده سپاه ناحیه بردسکن به صدا درآمد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *