مهر ۱۷ام, ۱۳۹۶

تمامی فعالیت های و برنامه ریزی های سازمان فنی و حرفه ای کشور در راستا و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی است

بردسکن-تمامی فعالیت های و برنامه ریزی های سازمان فنی و حرفه ای کشور در راستا و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی است و این سازمان آمادگی دارد که بسته به اعلام نیاز استانها و شهرستانهای کشور کلاس های آموزش مهارت منجر به اشتغال را در تمامی زمینه ها برگزار و آموزش های تخصصی را به هنر آموزان ارائه نماید.

به گزارش صبح بردسکن، ظهر امروز علی فروزش مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه ای کشور با هیئت همراه از مرکز فنی و حرفه ای بردسکن بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات این مرکز قرار گرفت.

مشکلات مطرح شده در این بازدید فرسودگی بنای مرکز آموزشی و اعتبار جهت احداث بنای ساختمان جدید، نیازمندی مرکز به ملزومات آموزشی از قبیل میز و صندلی و وسایل مرتبط با آموزش های مهارتی اعلام شد که وی قول مساعد و همکاری را داده و از نمایندگان سازمان فنی و حرفه ای خراسان رضوی که همراه وی بودند درخواست کرد نسبت به رسیدگی به این مشکلات تسریع نمایند.

مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی کشور در گفتگو با خبرنگار ما گفت:تمامی فعالیت های و برنامه ریزی های سازمان فنی و حرفه ای کشور در راستا و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی است و این سازمان آمادگی دارد که بسته به اعلام نیاز استانها و شهرستانهای کشور کلاس های آموزش مهارت منجر به اشتغال را در تمامی زمینه برگزار و آموزش های تخصصی را به هنر آموزان ارائه نماید.

وی اظهار داشت :تمامی مربیان مرکز آموزش فنی حرفه ای بردسکن از نظر تبدیل عضویت و تعیین قرار دادها به صورت کامل سازماندهی شده اند و در مورد برخی از استاندارد های مهارتی از مربیان به صورت حق التدریس استفاده میشود زیرا بعضی از رشته های بسته به زمان و مکان نیازمند برگزاری است و نیازی به اختصاص مربی به صورت پیمانی یا قرار دادی ندارد.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *