شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۶

جهت حمایت از تولیدات داخلی اولیا دانش آموزان از خرید نوشت افزار و البسه خارجی خودداری کنند

بردسکن-رئیس اداره صنعت معدن و تجارت بردسکن: با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید خانواده ها جهت حمایت از تولیدات داخلی از خرید نوشت افزار و البسه خارجی خودداری کنند.

شهرام طلوع فکور رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت بردسکن در گفتگو با صبح بردسکن از آغاز گشت های نظارت و بازرسی ویژه جهت کنترل بر بازار نوشت افزار و کیف و کفش و البسه دانش آموزان خبر داد و گفت: با نزدیک شدن به ایام آغاز سال تحصیلی جدید،خانواده ها مشغول تهیه اقلام مورد نیاز فرزندان خود می باشند و این اداره جهت بازرسی ،کنترل و نظارت بازار گشت های ویژه خود را از تاریخ ۱۵ شهریور لغایت ۱۵ مهرماه آغاز و از واحدهای صنفی مربوطه بازدید خواهد کرد.

 

طلوع فکور افزود:بازرسی های انجام شده شامل واحدهای صنفی نوشت افزار ،کیف و کفش و البسه است و در این راستا با مواردی چون گران فروشی عدم درج قیمت و کالاهای قاچاق برخورد خواهد شد و وسایلی مانند کیف و کتاب و دفتر که دارای تصاویر نامتعارف باشند نیز جمع آوری خواهند شد.

 

وی از مسئولین واحد های صنفی خواست جهت درج قیمت و صدور فاکتور و نیز رعایت درصد سود مجاز اقدام و از مردم نیز خواست هرگونه مشکل در ارائه خدمات واحد های صنفی را به سامانه تلفنی ۱۲۴ گزارش نمایند.

 

رئیس اداراه صنعت ،معدن و تجارت تاکید کرد :در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال حضور داریم و جهت حمایت از تولیدات داخلی خانواده ها از خرید وسایلی چون نوشت افزار ، کیف ،کفش و البسه خارجی خودداری کنند و حتی با توجه به وجود تولیدی پوشاک و کیف و کفش در شهرستان تا حد امکان خرید های خود را از این تولیدی ها انجام دهند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *