شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۶

حاصل دسترنج بانوان در مشاغل خانگی نیازمند احداث بازاری جهت ارائه و فروش محصولات است

بردسکن-مسئول کارگروه بانوان در مجمع بسیج بردسکن گفت:بانوانی که در مشاغل خانگی مشغول فعالیت هستند نیازمند احداث بازاری جهت ارائه و فروش محصولات خود می باشند.

به گزارش صبح بردسکن،صبح امروز اولین جلسه مجمع بسیج بردسکن در محل هیئت رزمندگان این شهرستان برگزار شد و علی محبی نایب رئیس اول این مجمع گزارشی از فعالیت های یک ساله این مجمع را اعلام کرد.

وی گفت : مجمع بسیج بردسکن در سال ۹۲ و با مجموع هشت کارگروه و سیزده قشر فعال جلسات زیادی را در زمینه های،فرهنگی اجتماعی و اقتصادی برگزار کرده است که حاصل این جلسات ۲۱ مصوبه بوده که چهارده مصوبه آن مربوط به ادارات شهرستان می باشد.

در ادامه مسئولین  کارگروه های مختلف گزارش خود را از فعالیت کارگروه مربوطه را بیان کردند.

کارگروه اقتصادی

مسئول کارگروه اقتصادی عنوان کرد: عدم صرفه جویی و بهینه سازی توسط مردم چه در مصارف انرژی و چه در سایر نیازها باعث تحمیل هزینه های زیادی به شخص و به کشور میشود و باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا دست اندرکاران آموزش در امر بهینه سازی مصرف با حضور در جمع مردم آموزش های لازم را ارائه دهند مخصوصا در فصل تابستان جهت رعایت الگوی مصرف آب و در زمستان جهت رعایت الگوی مصرف نفت و گاز.

کار گروه جامعه زنان

مسئول کار گروه بانوان در این جلسه از مشکلات مشاغل خانگی بانوان گفت و اظهار داشت: بانوان با این امید به مشاغل خانگی روی آوردند که با در آمد حاصل از دست رنج خود مرهمی برای خانه و خانواده خود باشند ولی متاسفانه خانمی که در منزل محصولی را تولید کرده است جایی برای عرضه و فروش آن ندارد و این نیازمند احداث بازار مستقل و دائمی است که بتواند کالای تولیدی خود را معرفی و بفروش برساند.

 

 


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *