دی ۲۲ام, ۱۳۹۶

حضور به موقع مردم و جدایی راه مطالبه کنندگان از اغتشاش گران از عوامل شکست فتنه ۹۶ بود

در این مبارزه دو نشانه بصیرت مردم ایران به نمایش گذاشته شد اول اینکه حضور به موقع مردم بود و دیر هنگام انجام نشد و دوم تشخیص دادند که باید برای درخواست مطالبات راهشان را از فتنه گران جدا کنند.

به گزارش صبح بردسکن،حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن در خطبه های نماز جمعه این هفته به سالروز شهادت فدائیان اسلام اشاره کرد و به بیان دیدار شهید نواب صفوی با پادشاه اردن پرداخت و بیان کرد:در سال ۱۳۵۰ وقتی شاه حسین اردنی درخواست کرد که با سران کشورهای اسلامی دیدار داشته باشد شهید نواب صفوی خطاب به وی گفت:من تاکنون تمایل به دیدار با هیچ پادشاهی را نداشت ام ولی چون شما از سادات هستید با شما دیدار میکنم و شما را نیز نصحیت میکنم که اگر قرار باشد برای رفع احتیاج خود به سایر کشورها بر روی پشت بام خانه ها گندم بکارید این کار را بکنید و دست گدایی را در مقابل سایر کشورها دراز نکنید.واین دقیا همان اقتصاد مقاومتی است که مقام معظم رهبری بارها هم درسخنرانی ها و هم نامگذاری شعار سال اعلام کردند ولی متاسفانه بازهم عده ای در کشور پیدا میشوند که به جای نگاه به تولید داخل چشم به دست بیگانگان دوخته اند.

حجت الاسلام امینی در ادامه خطبه ها به عوامل موثر شکست فتنه سال ۹۶ اشاره کرد و گفت:برآورد غلط دشمن از مردم ایران باعث سرنگونی فتنه دیگری از آنان شد زیرا دشمنان هنوز باور ندارند که انقلابی که مردم به خاطرآن خون داده اند به این راحتی از دستش نمیدهند.

امام جمعه بردسکن :نقش مثبت صدا و سیما و حضور به موقع مردم در مبارزه با فتنه جدید عامل دیگر شکست فتنه گران در این اغتشاشات بود.

وی گفت :در این مبارزه دو نشانه بصیرت مردم ایران به نمایش گذاشته شد اول اینکه حضور به موقع مردم بود و دیر هنگام انجام نشد و دوم تشخیص دادند که باید برای درخواست مطالبات راهشان را از فتنه گران جدا کنند.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *