شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۶

حضور معلم در تمامی کلاسهای درسی روز شنبه در بردسکن

در سازماندهی معلمان در سال تحصیلی 97-96 از مرکز شهر تا دورترین مناطق عشایری در روز شنبه اول مهرماه 96 همه معلمان در کلاس حضور خواهند داشت و هیچ کلاس درسی بدون معلم نخواهد بود.

به گزارش صبح بردسکن ،گوهری معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش بردسکن در نشست خبری شب گذشته اعلام کرد : در سازماندهی معلمان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از مرکز شهر تا دورترین مناطق عشایری در روز شنبه اول مهرماه ۹۶ همه معلمان در کلاس حضور خواهند داشت و هیچ کلاس درسی بدون معلم نخواهد بود و همچنین در تمامی مقاطع بسته به دخترانه یا پسرانه بودن مدرسه تمامی معلمان به نحو احسن ساماندهی شده اند و در مدارس دخترانه از معلمان زن و در مدارس پسرانه از معلمان مرد استفاده شده که مگر در مواردی نادر که در بعضی رشته ها معلم زن وجود نداشته و از معلم مرد استفاده شده است.

 

وی افزود :تمام سعی و تلاش به ارتقاء سطح مدیریت آموزشگاهی است و همه ساله فعالیت های مدیران بررسی و امتیاز دهی میشوند و این امتیازات در خصوص تعیین جایگاه مدیریتی آنان تاثیر گذار است.

 

گوهری اظهار داشت: برخی از والدین دانش آموزان گلایه از نحوه انتقال معلومات معلم به دانش اموز دارد که در بعضی از موارد این گلایه نشات گرفته از مقایسه یک معلم با معلم یا معلمین دیگر توسط اولیا دانش آموزان است  زیرا هر معلم در کلاس شیوه ای برای انتقال مطالب به دانش آموز دارد.

 

معاون آموزشی آموزش و پرورش بردسکن در سوال خبرنگار ما مبنی بر برگزاری بعضی کلاسهای درس تا ساعت ۱۴ و یا بیشتر در برخی مدارس گفت :با توجه به اینکه روز پنجشنبه به عنوان روز تعطیلی مدارس تعیین شده است در نتیجه با افزایش ساعت درسی در طول هفته آموزشی طرف هستیم که بالاجبار باید این افزایش در سایر روزهای بازگشایی مدارس تقسیم شوند.

انتهای پیام/.

 


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *