اسفند ۱۳ام, ۱۳۹۵

خراسان رضوی مفتخر به میزبانی ۱۸۸ شهید گمنام شده است

مسئول مهندسی و یادواره شهدای گمنام بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: از سال 80 تا کنون خراسان رضوی به میزبانی 188 شهید گمنام مفتخر شده؛ شهرآباد بردسکن هم در نوبت زیارتگاه شهدای گمنام قرار گرفته است.

علی داوری، در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح بردسکن، در مراسم استقبال از دو شهید گمنام ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرای مرضیه (ص) اظهار داشت: از سال ۸۰ تا اکنون در خراسان رضوی ۱۸۸ شهید در سطح خراسان رضوی به مناسبتهای مختلف تشییع شدند.

 

مسئول مهندسی و یادواره شهدای گمنام بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس استان خراسان رضوی گفت: با توجه به استقبال مردم و درخواستی که مسئولین مبنی بر زیارتگاه شهدای گمنام داشتند شش مکان دیگر در سطح استان پیشنهاد شده که باید بازدید و مقدمات فراهم شود.

 

وی ضمن تشکر از حضور و استقبال باشکوه مردم بردسکن از شهدای گمنام در پاسخ به خبرنگار ما  مبنی بر میزبانی شهرآباد بردسکن به شهدای گمنام بیان داشت: در خردادماه سال جاری هم شهرآباد بردسکن و هم شهر کندر با توجه به پیگیری‌های قبلی که صورت گرفته بود مکانهای مورد نظر را بازدید کردیم و موافقت استان را هم به مرکز (تهران) فرستادیم.

 

داوری افزود: بعد از تأیید نهایی مرکز مجددا در خدمت مردم شهیدپرور شهرستان هستیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *