آبان ۱۳ام, ۱۳۹۶

دانشجویان و دانش‌آموزان با شناسایی راهبردهای آمریکا به مقابله با آن بپردازند

امام جمعه بردسکن گفت: درشرایط کنونی دو قشر دانش آموز و دانشجوی ما باید راهبرد آمریکا را بشناسد و به مقابله با آن بپردازند.

به گزارش صبح بردسکن راهپیمایی ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور گسترده  مسئولین و مردم همیشه در صحنه شهرستان بردسکن برگزار شد.

در این راهپیمایی دانش آموزان ،دانشجویان و سایر اقشار  با حمل پلاکارد و شعار هایی بر ضد استکبار جهانی انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و ایادی او اعلام کردند.

پایان بخش راهپیمایی سخنرانی حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن بود که در سخنان گفت : ۱۳ آبان در تاریخ جمهوری اسلامی به عنوان یاد آور سه حادثه مهم است.اولین حادثه که باعث ماندگاری امروز شده است تبعید امام به ترکیه اتست و حادثه دیگر حادثه دیگر شهادت دانشجویان در دانشگاه تهران در مقابله به رژیم ستم شاهی و حادثه سوم تسخیر لانه و مرکز جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام است.

وی بیان کرد: این سه حادثه ای که در سه زمان متفاوت اتفاق افتاده است بیانگر یک موضوع و آنهم کینه و دشمنی و خصومت استکبار جهانی با مردم فرهیخته و دین مدار و آگاه و بصیر انقلاب اسلامی است.یاد و خاطره سیزدهم آبانماه که با حضور گسترده دانش آموزان و دانشجویان نسل سوم و چهارم انقلاب و همراهی نسل های قبل انقلاب و اول انقلاب با این عزیزان است ما را به یاد فرمایش امام می اندازد که در

امام جمعه بردسکن یادآور شد: زمان اول حرکت امام (ره)در سال ۴۳  وقتی که از ایشان سوال می کنند شما با پشتوانه چه افرادی میخواهید در مقابل شاه بایستید امام فرموده بودند که یاران من در گهواره اند و امروز هم ما میبینیم سربازان امام و  یاران مقام معظم رهبری همان دانش آموزان و دانشجویانی هستند که در نظام مقدس جمهوری پا به عرصه وجود گذاشته اند و حضور گسترده این دانش آموزان و نسل جوان پیام هایی را به استکبار جهانی دارد که  پیام نسل سوم و چهارم انقلاب همان پیام کسانی است که این انقلاب را به وجود اورده اند.

حجت الاسلام امینی در بخشی دیگر از سخنان خود به دو راهبرد آمریکا در مقابل کشورمان اشاره کرد و گفت : آنچه امروز باید به آن توجه داشته باشیم راهبرد جدید آمریکا در مقابله با نظام مقدس اسلامی است. و اولین راهبرد اینست که  با ابزارهای مختلف از قبیل افزایش تحریم ها و سخت کردن زندگی مردم و نیز  میبینیم که تحریم ها را افزایش میدهند و تحریم های جدیدی علیه کشور ما به تصویب میرسانند تا به باور باطل شان مردم را از نظام جدا کنند.

راهبرد دیگر آمریکا ایجاد شکاف داخلی میان مردم و حاکمیت است و دلسرد کردن مردم از نظام است.

و درشرایط کنونی مخصوصا قشر دانش آموز و دانشجوی ما باید راهبرد آمریکا را بشناسد و به مقابله با آن برخیزیم

مقابله با این دو راهبرد آمریکا برای بحث حنثی کردن تحریم ها کار است و تلاش است و مجاهدت است و همانی که مقام معظم رهبری فرمودند اقتصاد مقاومتی برای رویارویی با این ترفند استکبار جهانی است.

و برای خنثی کردن راهبرد دشمن که ایجاد تفرقه  میان مردم و حاکمیت است با وحدت و همدلی و همراهی بیش از پیش با خودمان و با مسئولین و با کسانی که دلسوز این مردم هستند بیشتر کنیم.

انتهای پیام/.

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *