شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۶

در هر جا از این جهان حادثه ای برای مسلمانان اتفاق می افتد آمریکای جنایت کار و اسرائیل غاصب دخالت دارد

بردسکن-امام جمعه بردسکن گفت:اسلام ستیزان آمریکایی و صهیونیستی برای اعمال خواسته هایشان لحظه ای دریغ نمی کنند و هر کجای جهان حادثه ای برای مسلمانان اتفاق می افتد آمریکای جنایت کار و اسرائیل غاصب دخالت دارند.

به گزارش صبح بردسکن، حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن در خطبه های خود به اتفاقات ماه شهریور در کشور اشاره کرد و گفت : حوادثی چون ۱۷ شهریور و جمعه سیاه ، ترور آیت الله قدوسی و آیت الله مدنی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شده و به هر کدام از این حوادث می نگریم به وجه مشترک همه آنها یعنی دخالت استکبار جهانی پی میبریم.

 

امام جمعه بردسکن گفت: آمریکا دست های خود را در دستکش مخملین کرده و میخواهد با نشان دادن روی مظلومیت به امور همه کشور ها دخالت کند و باید حواس همه مخصوصا افرادی که به این شیطان اعتماد میکنند باشد.

 

حجت الاسلام امینی در بخشی دیگر از خطبه ها به جنایت بودائیان علیه مسلمانان میانمار اشاره کرد و گفت : در هر جا از این جهان حادثه ای برای مسلمانان اتفاق می افتد آمریکای جنایت کار و اسرائیل غاصب دخالت دارد و هر کجا را که می نگریم یا با سلاح های این شیاطین  و یا با دخالت های سیاسی مسلمانان بی گناه را به خاک و خون میکشند و الان شاهد نسل کشی و ظلم بزرگ بر علیه مسلمانان میانمار هستیم و مسلمانان سایر کشورها کوچکترین کاری را که باید انجام دهند محکوم کردن این جنایات است.

 

وی افزود : متاسفانه مدافعان به اصطلاح حقوق بشیر نیز در این رابطه سکوت اختیار کردن و حرفی نمی زنند که معلوم میشود دفاع از حقوق بشرشان ابزاری  برای پیش بردن اهداف شوم خود است و الا برای یک مسائل جزئی دم از حقوق بشر میزنند و لی در میانمار که حتی به زنان و کودکان نیز رحم نمی کنند هیچ عکس العملی نشان نمی دهند.

 

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *