بهمن ۱۸ام, ۱۳۹۶

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ۸ پروژه عمرانی خدماتی در کلنگ زنی و افتتاح شد

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولین شهرستان بردسکن هشت پروژه و خدماتی افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش صبح بردسکن،در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولین شهرستانی ۸ پروژه عمرانی و خدماتی کلنگ زنی و افتتاح شد.

 

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهیدچمران روستای هدک با زیر بنای ۶۰متر مربع و اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال و ساختمان دهیاری این روستا با زیر بنای ۱۱۰ متر مربع و اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

       

 

در روستای برجک از توابع بخش انابد بردسکن دو پروژه عمرانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

پایگاه مقاومت بسیج شهید قاسمی با زیر بنای ۷۵ متر مربع و و اعتبار ۲۵ میلیون ریال و بهره برداری از روکش آسفالت گرم جاده این روستا به طول ۷۰۰ متر و اعتبار ۶۳۰ میلیون ریال از پروژه های افتتاح شده در این روستا و این بخش می باشد.

 

     

 

در ادامه افتتاح پروژه های هفتمین روز از دهه مبارک فجر دفتر خدمات الکترونیک قضائی نیز افتتاح و به بهره برداری رسید.این پروژه که با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید زمینه اشتغال ۴ نفر را فراهم کرده است.

  

مسئولین شهرستان بردسکن  با حضور در روستای کبودان از توابع بخش مرکزی نسبت به افتتاح و بهره برداری از روکش آسفالت گرم آنتی و رمپ وروردی و خروجی با متراژ۵۰۰ متر و اعتبار ۴۵۰ میلیون ریال اقدام و در پایان پایگاه مقاومت بسیج حبیب ابن مظاهر روستای سیر را افتتاح و کلنگ پروژه آبرسانی روستایی را به زمین زدند.

 

محمد صادقی، مدیر آب و فاضلاب روستایی بردسکن در آیین کلنگ زنی پروژه های آبرسانی روستایی گفت: با توجه به کاهش بارندگی ها در سال جاری تاکنون وضعیت منابع آبی روستایی نیازمند همکاری و همکاری مشترکان است و اگر به همین صورت وضعیت بارندگی ها وجود داشته باشد در تابستان با کم بود آب مواجهه خواهیم بود.

 

وی بیان کرد در دهه فجر امسال ۱۲ پروژه آبرسانی روستایی به صورت همزمان و یا مستقل با اعتبار ۱۴۷ میلیارد ریال اعتبار کلنگ زنی میشود که جمعیت برخوردار از این پروژه ها ۱۳ هزار نفر از مردم روستاهای بردسکن خواهند بود.

 

صادقی به مشکل شبکه آبرسانی روستایی اشاره کرد و گفت: علاوه بر کمبود منابع  آبی فرسوده بوده بودن شبکه آب روستایی مشکل دیگری است که آبفار بردسکن با آن مواجهه است و رفع مشکل نیازمند تامین اعتبار رقمی بالا را میطلبد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *