شهریور ۲۳ام, ۱۳۹۶

رانندگان سرویس مدارس در بردسکن نسبت به دریافت و نصب برچسب وسیله نقلیه اقدام نمایند

بردسکن-مدیر آموزش و پرورش بردسکن گفت:رانندگان سرویس های مدارس که اقدام به جابجایی دانش آموزان در سطح شهرستان میکنند با مراجعه حضوری به آموزش و پرورش بردسکن نسبت به دریافت و نصب برچسب مخصوص و نیز دریافت کارت صلاحیت اقدام نمایند.

غلامحسین غفوری مدیر آموزش و پرورش بردسکن در گفتگو با صبح بردسکن از ساماندهی سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت : با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید و رسیدگی به وضعیت سرویس های مدارس  طی جلسه ای که با عنوان جلسه ستاد ساماندهی سرویس های مدارس (کارگروه ماده ۱۸) که در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد مقرر شد که تمامی رانندگان سرویس های مدارس که اقدام به جابجایی دانش آموزان در سطح شهرستان  میکنند با مراجعه حضوری به آموزش و پرورش بردسکن نسبت به دریافت و نصب برچسب مخصوص و نیز دریافت کارت صلاحیت اقدام نمایند و این قانون شامل والدینی که علاوه بر فرزند خود تعدادی دیگر از دانش آموزان را  سرویس دهی میکنند نیز میشود..

 

وی افزود : چنانچه راننده ای اقدام به جابجایی دانش آموز بدون نصب برچسب مخصوص نماید توسط پلیس راهور اعمال قانون خواهند شد و در جلسه ای که برگزار شد مدیر پلیس راه بردسکن  هم حضورداشتند و اعلام کردند : مینی بوس های بین شهری نیز از جانب ماموران پلیس راه رصد میشوند و ملزم به رعایت قانون هستند.

 

غفوری اظهار داشت:برای سرویس مدارس دخترانه ترجیحا رانندگان آن باید بانوان باشند ولی در صورت موافقت والدین استفاده رانندگان مرد نیز بلا مانع است.

 

مدیر آموزش و پرورش بردسکن بیان کرد:متاسفانه در سال گذشته برخی از رانندگان اقدام به جابجایی دانش آموزان بیش از ظرفیت وسیله نقلیه و همچنین سرویس دهی به چند مدرسه می کردند که این امر باعث دیر رسیدن دانش آموز به مدرسه میشد و گلایه مدیران مدارس را به دنبال داشت که امسال رانندگان ملزم به قبول فقط یک مدرسه و  یا اگر قرار به تقبل بیش از یک مدرسه باشد باید مقاطع تحصیلی آنان متفاوت باشد.

 

وی درخصوص نرخ سرویس دهی مدارس نیز گفت:در جلسه مذکور مسئول اتاق اصناف و نماینده اداره صنعت ،معدن،تجارت حضور داشتند که تعیین نرخ برعهده این عزیزان گذاشته شد که پس از بررسی و تصمیم گیری نرخ سرویس ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *