آذر ۲۹ام, ۱۳۹۵

شعارهای مراسم حماسۀ ۹ دی حول محور وحدت و دفاع از ولایت فقیه است

فرماندار بردسکن گفت: حماسۀ 9 دی نشان از اهمیت نقش ولی فقیه در حکومت جمهوری اسلامی ایران است و با توجه به اینکه در آستانۀ انتخابات ریاست جمهوری کشورمان هستیم نقش محوری وحدت در این مراسم باید پررنگ باشد.

به گزارش صبح بردسکن، برات علی نیا، فرماندار بردسکن در جلسۀ برنامه ریزی حماسۀ ۹ دی که با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و سایر مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: مراسم ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت فقیه است.

 

وی بیان کرد: حماسۀ ۹ دی نشان از اهمیت نقش ولی فقیه در حکومت جمهوری اسلامی ایران است و به فرمودۀ امام خمینی(ره) اگر می خواهیم کشورمان در بحرانهای داخلی و خارجی ثبات همراه با اقتدار داشته باشد باید پشتیبان ولایت فقیه باشید.

 

فرماندار بردسکن گفت: قانون اساسی جمهمری اسلامی ایران هم تابعیت محض از ولی فقیه است و این یک موضوع بسیار اساسی و مهم است و اوامر ولی فقیه باید در همۀ امور زندگی ما ساری و جاری باشد و دولت هم خودش را موظف می داند که در تمامی ابعاد کنار ایشان باشد.

 

وی ابراز داشت: در روز حماسۀ ۹ دی مسئولین شهرستان همراه با اقشار مختلف مردم با حضور پررنگ خود در مراسم تجدید میثاق عاشقانه با ولایت فقیه و شهدا می کنند.

 

علی نیا عنوان کرد: مراسم حماسۀ ۹ دی ساعت ۹:۰۰ صبح روز پنج شنبه در محل مسجد جامع برگزار می شود و شعارها هم حول محور دفاع از ولایت فقیه و وحدت است و با توجه به اینکه در آستانۀ انتخابات ریاست جمهوری هستیم، وحدت مردم تیری است د رقلب دشمنان متجاوز چرا که آمریکا از وحدت مسلمانان هراس دارد.

 

وی در پایان ضمن تأکید بر اطلاع رسانی اقشار مختلف مردم از هم افزایی و فرهیختگی و راهنما بودن امام جمعۀ بردسکن در شهرستان تشکر کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *