اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۵

شهرستان بردسکن مفتخر به میزبانی مسابقات کشوری فوتبال نونهالان شد

رئیس ادارۀ ورزش و جوانان بردسکن گفت: برای اولین‌بار شهرستان بردسکن مفتخر به میزبانی مسابقات کشوری فوتبال نونهالان شد؛ چهار تیم پیام قم، سایپای مشهد، مس رفسنجان و تیم شهرداری بردسکن به رقابت می‌پردازند.

محمد دانشور‌ثانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح بردسکن، اظهار داشت: مسابقات کشوری فوتبال نونهالان در ردۀ سنی ۱۲ تا ۱۴ سال برای اولین بار به میزبانی بردسکن در استادیوم شهید اسماعیلی شهرستان هم اکنون در حال برگزاری است.

 

رئیس ادارۀ ورزش و جوانان بردسکن گفت: روز سه‌شنبه، ۹۵/۱۲/۱۷ با افتخار از تیم‌های شرکت‌کننده استقبال کردیم و مراسم افتتاحیه و آغاز بازی همزمان با هم در روز چهارشنبه با حضور فرماندار شهرستان و سایر مسئولین برگزار شد.

 

وی بیان داشت: چهار تیم پیام قم، سایپای مشهد، مس رفسنجان و تیم شهرداری بردسکن در این مسابقات به رقابت می‌پردازند و در نهایت دو تیم برتر برای ادامۀ مسابقات که در سال جدید بعد از ایام نوروز است معرفی می‌شوند.

 

دانشور‌ثانی با بیان اینکه این مسابقات جدا از روز پذیرش به مدت سه روز ادامه دارد ابراز کرد: نتایج بازی در هر روز مشخص و تیم‌های برتر اعلام می‌شوند و تاکنون با توجه به قرعه‌کشی که انجام شد در روز چهارشنبه ۱۸ اسفند تیم مس رفسنجان با پیام قم و تیم شهرداری بردسکن با سایپا مشهد بازی رقابتی خود را به ترتیب در ساعت ۱۲ و ۱۴ در استادیوم شهید اسماعیلی شهرستان آغار کردند.

 

وی در رابطه با نتایج مسابقات فوتبال نونهالان کشور گفت: تا کنون در مسابقات انجام شده بین تیم‌های ذکر شده با نتایج سایپا مشهد ۰ – پیام قم یک و شهرداری بردسکن دو -مس رفسنجان یک، تیم های پیام قم و شهرداری بردسکن در یک رقابت سالم برندۀ بازی شدند و  همچنان مسابقات به قوت خود ادامه دارد.

 

رئیس ادارۀ ورزش و جوانان بردسکن افزود: آنچه که مهم است فراهم کردن زمینۀ نشاط سالم برای جوانان و نوجوانان است و از مردم انتظار داریم که با حضور خود باعث تشویق بیشتر فرزندان خود به امر ورزش شوند.

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *