شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۶

طرح ارمغان مهر در بردسکن اجرا می‌شود

بردسکن- رئیس جمعیت هلال احمر بردسکن گفت: طرح ارمغان مهر با هدف خدمت رسانی به دانش آموزان کم بضاعت و مناطق محروم این شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش صبح بردسکن، احمد رضا پور رئیس جمعیت هلال احمر بردسکن در گفتگو با خبرنگار ما از اجرای طرح ارمغان مهر با هدف خدمت رسانی به دانش آموزان کم بضاعت و مناطق محروم این شهرستان خبرداد و گفت: با توجه به نزدیک شدن به ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید امور داوطلبان جمعیت هلال احمر بردسکن با تهیه برخی مایحتاج از قبیل انواع نوشت افزار ، کیف و کفش و البسه جهت دانش آموزان کم بضاعت و دانش آموزان مناطق محروم این شهرستان و توزیع آن بین آنان میکوشد تا این عزیزان نیز همانند سایر دانش آموزان سال تحصیلی جدید را بدون دغدغه آغاز کنند.

 

وی افزود: جمعیت هلال احمر بردسکن علاوه بر کمک در تامین مایحتاج تحصیلی خدمات درمانی را نیز به دانش آموزان ارائه و با حضور اعضای امور امداد جمعیت هلال احمر بردسکن دانش آموزان مناطق محروم از نظر بهداشت و سلامت نیز معاینه میشوند.

 

رضا پور گفت سال گذشته تعداد۱۶۰ قلم از انواع وسایل مورد نیاز دانش آموزان به ارزش ۲۰میلیون ریال جهت آغاز سال تحصیلی بین آنان توزیع شده است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر بردسکن در پایان از خیرین محترم تقاضا کرد با کمک های نقدی و غیر نقدی و با هماهنگی جمعیت هلال احمر بردسکن آنان را در جهت ارائه خدمات بیشتر و مطلوبتر یاری نمایند .

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *