مهر ۱۵ام, ۱۳۹۶

علت های اصلی ترافیک در بردسکن عدم بهره برداری از کنار گذر(کمربندی) ، تک سرنشینی خودروها و وجود بیش از حد موتور سیکلت است

سرپرست منطقه انتظامی بردسکن گفت:تردد خود روهای تک سرنشین ، وجود بیش از حد موتور سیکلت ها و همچنین عدم بهره برداری از کنار گذر شهر بردسکن(کمربندی) و تردد ماشین های سنگین از داخل شهر علت های اصلی وجود ترافیک در بردسکن است.

به گزارش صبح بردسکن عصر امروز نشست خبری سرپرست منطقه انتظامی بردسکن با خبرنگاران شهرستان در محل اتاق جلسات فرماندهی انتظامی بردسکن برگزار شد.

 

در ابتدا حسین یزدانی سرپرست منطقه انتظامی بردسکن ضمن تقدیر و تشکر از خبرگان ، خبرنگاران را معتمدین مبدا و مقصد خبر دانست و گفت :خبر امانتی است که در اختیار خبرنگار قرار میگیرد و این خبر نگار است که باید به نحو احسن خبر را از مبدا به مقصد انتقال دهد.

 

سرپرست منطقه انتظامی بردسکن اظهار داشت : بیش از ۵۰ عنوان برنامه در هفته نیروی انتظامی در بردسکن برگزار خواهد شد که اهم این برنامه ها  حضور گسترده کارکنان در نماز جمعه که روز گذشته بود و همه کارکنان در نماز جمعه شرکت کردند سرکشی و دیدار با خانواده شهدا،جانبازان و آزادگان و غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا ، افزایش ساعت کاری پلیس ۱۰+ و پلیس راهور خواهد بود.

 

یزدانی بیان کرد:با توجه به این مطلب که بهترین راه کاهش جرم پیشگیری از وقوع آن است نیروی انتظامی سعی بر آگاه سازی مردم جامعه دارد و در همین راستا حضور کارشناس انتظامی در مدارس و بیان مطالب آموزشی و مشاوره ای یکی دیگر از مهمترین برنامه های هفته ناجا در بردسکن است.

 

وی افزود:با توجه به وسعت شهرستان بردسکن و قرار گرفتن این شهرستان در حاشیه کویر از اشراف کامل نیروهای نظامی و انتظامی برخوردار است و بحمدالله از یک وضعیت امن صد در صدی شهرستان بردسکن بهره مند است و اقتدار پلیس را مردم در تامین امنیت دهه اول محرم با چشمان خود مشاهده کردند که بدون هیچگونه مشکلی مراسمات عزاداری برگزار شد.

 

سرپرست منطقه انتظامی بردسکن در بخش دیگری از سخنان خود به وجود ترافیک در سطح شهر بردسکن اشاره کرد و گفت:تردد خود روهای تک سرنشین مخصوصا در ساعات ابتدایی و انتهایی کار مدارس  وجود بیش از حد موتور سیکلت هاو همچنین عدم بهره برداری از کنار گذر شهر بردسکن(کمربندی) و تردد ماشین های سنگین از داخل شهر علت های اصلی  وجود ترافیک در بردسکن است.

انتهای پیام/.

 

 


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *