دی ۳ام, ۱۳۹۵

فتنه گران سال ۸۸ مرتد اعتقادی هستند/حماسۀ ۹ دی پیوند ناگسستنی ملت با ولایت است

امام جمعه بردسکن گفت: یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است؛ دشمنان نظام جمهوری اسلامی با به آتش کشیدن پرچم امام حسین(ع) و اهانت به دین در فتنۀ 88 نشان دادند که مرتد اعتقادی هستند و هویت خودشان را آشکار کردند.

به گزارش صبح بردسکن، حجت الاسلام علی اصغر  امینی، امام جمعه شهرستان بردسکن در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن توصیه به تقوای الهی، درگذشت مرحوم آیت‌الله حاج شیخ محمد واعظ زاده‌ی خراسانی و در گذشت امام جمعۀ سبزوار را تسلیت گفت.

 

امام جمعۀ بردسکن بیان داشت: امروز سوم دی ماه، روز ثبت احوال است؛ روز ثبت تولدها و ازدواج ها که همه خوشحال می شوند و هم ثبت طلاق ها و وفات ها که باعث تأثر همه است و به فرمودۀ پیامبر اکرم(ص) منفورترین حلال ها در نزد خداوند طلاق است.

 

وی ادامه داد: متأسفانه آمار طلاق رو به افزایش است و افزایش آمار طلاق نشان از افزایش آمار انحرافات در جامعه است و اگر ما فرزندانمان را صحیح تربیت کنیم و کانون گرم خانواده را در نزد فرزندانمان خوب جلوه دهیم مسلم آمار طلاق کمتر می شود و در مورد این مهم هم یک دست صدا ندارد و این ما مردم هستیم که اگر بخواهیم می توانیم.

 

حجت الاسلام امینی ابراز کرد: انتخاب نام نیک برای فرزندان یکی از واجباتی است که بر عهدۀ والدین است و در قیامت از آنها پرسیده می شود.

 

وی گفت: پنجم دی ماه سالروز ولادت حضرت عیسی مسیح(ع) است که آغاز سال میلادی است و به همۀ مسلمانان و مسیحیان تبریک می گوییم اما متأسفانه پیروان دروغین حضرت بیشترین جرم ها را انجام می دهند و ادعا می کنند که حضرت مسیح حرف زور را می پذیرفت اما هیچ یک از پیامبران ما زیر بار حرف زور نرفتند.

 

امام جمعه بردسکن اذعان کرد: هفتم دیماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی است و باید شکرگزار انقلاب اسلامی باشیم که برای سوادآموزی اهمیت ویژه ایی قائل است و یکی دیگر از سفره های معنوی که این انقلاب پهن کرده نماز جمعه است و اعتکافهایی که دانش آموزان و دانشجویان ما شرکت می کنند.

 

وی بیان کرد: ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولابت است و روزی است که تبدیل به یوم الله شد و اثر شایسته ای که در مقطع خود گذاشت و ما باید سال به سال این روز را بیشتر گرامی بداریم.

 

حجت الاسلام امینی گفت: دشمنان سعی می کنند که این روز را فراموش کنیم اما حضور پررنگ مردم چنین اجازه ایی به آنها نمی دهد و از ویژگیهای فتنۀ سال ۸۸ این بود که فتنه برنامه ریزی شده بود و افرادی از داخل و خارج برنامه ریزی می کردند، داخلی های منافق و خارجی هایی که مخالف بودند.

 

وی ابراز کرد: دوم گستردگی این فتنه است که تمام بخش های کشور را در برگرفت و از خردادماه شروع و تا ۹ دی ماه همه ررا درگیر کرده بود و دیگر اینکه جهت گیری به سمت اصل نظام بود و اینها با کلید واژۀ تقلب(در انتخابات) شروع کردند و بعد خیلی سریع به هدفشان که براندازی اصل نظام بود رو آوردند.

 

امام جمعه بردسکن ادامه داد: اما با درایت های مقام معظم رهبری و حضور بابصیرت مردم این توطئۀ جهت دار دشمنان نظام جمهوری اسلامی خنثی شد و مردم با حضور پررنگ خود در نماز جمعۀ سال ۸۸ به امامت حضرت آقا از توطئۀ دشمن آگاه شدند که این فتنه ها هدف دار است.

 

وی گفت: راهپیمایی روز قدس ۲۷ شهریور ۸۸ با این که مردم روزه داشتند عده ایی با بطری های آب به دست و با پارچه های سبز و مچ بندها و سربندهای سبز بجای همراهی با مردم و دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، شعارهایی برعکس سر می دادند و اینگونه ماهیت خودشان را نشان دادند و مردم بیشتر آگاه شدند.

 

حجت الاسلام امینی خاطرنشان کرد: حضور دانش آموزان و دانشجویان در راهپیمایی ۱۳ آبان ۸۸ هم به دشمنان یادآوری کرد که جوانان این کشور مدافع نظام و همراه با انقلاب اسلامی هستند اما دشمنان نظام در روز فتنه جنایت های زیادی را مرتکب شدند، پرجم امام حسین(ع) را به آتش کشیدند، به امام(ره) توهین کردند، مسجدها را آتش زدند.

 

وی ادامه داد: دست های پشت پرده ایی آنها را هدایت می کرد، ملت بصیر هم منتظر اشارۀ مقام معظم رهبری بودند که همصدا در ۹ دی به صحنه آمدند و دشمنان نظام رسوا شدند.

 

امام جمعه بردسکن افزود: بعضی ها می گویند فتنه گران سال ۸۸ مرتد سیاسی هستند اما من می گویم مرتد اعتقادی اند و اگر مرتد اعتقادی نبودند چرا پرچم اما حسین(ع) را آتش بزنند؟!!!

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *