آذر ۲۲ام, ۱۳۹۵

فستیوال مدارس ابتدایی بردسکن با حضور ۳۶ تیم فوتبال برگزار شد

معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بردسکن گفت: مسابقات فوتبال دانش آموزان مقطع ابتدایی در قالب فستیوال با حضور 36 تیم از 13 آموزشگاههای شهر و روستا در مجتمع ورزشی شهید مطهری(ره) بردسکن برگزار شد.

حبیب الله حاجی زاده، معاونت تربیت بدنی و پرورشی آموزش و پرورش بردسکن در گفت و گو با خبرنگار صبح بردسکن، اظهار داشت: با توجه به جایگاه مهم ورزش در سلامت جسمی و روانی بحث ورزش در تمامی مقاطع تحصیلی دانش آموزان جدی گرفته شده و دانش آموزان هم استقبال بسیار خوبی دارند.

 

وی بیان داشت: با هدف استعداد یابی دانش آموزان و ایجاد انگیزۀ بیشتر برای فعالیت های ورزشی، مسابقات فوتبال ابتدایی پسران با شرکت ۳۶ تیم از ۱۳ آموزشگاه در پایه های چهارم، پنجم و ششم به صورت جداگانه در مجتمع ورزشی شهید مطهری(ره) بردسکن با حضور رئیس آموزش و پرورش و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

 

معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش بردسکن گفت: برگزاری این مسابقات در قالب فستیوال با همکاری هیئت فوتبال شهرستان و همراه با موفقیت و ایجاد شور و نشاط  سالم در دانش آموزان بود که آموزشگاههای شهید نژاد کرمان، شهید محمدنژاد و کاشف بردسکن به ترتیب در پایۀ تحصیلی چهارم، پنجم و ششم ابتدایی مقام اول مسابقات را از آن خود کردند.

 

حاجی زاده ضمن تشکر از حضور تیم های ورزشی و مربیان ادامه داد: از تمامی آموزشگاهها و تیم هایی که موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند با اهداء تندیس و لوح تقدیر قدردانی شد.

 

وی افزود: مسابقات آمادگی جسمانی ۱۴۰ نفر از دختران دانش آموز شهرستان هم در مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در مجتمع ورزشی ۱۳ آبان برگزار شد که در پایان مسابقات به نفرهای اول تا سوم هر مقطع جوایز و حکم قهرمانی اهدا شد.

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *