دی ۱ام, ۱۳۹۵

مجهزترین آزمایشگاه فیزیولوژی دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان رضوی در بردسکن راه اندازی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن گفت: سی و هفتمین جلسه کمیسیون دائمی اعضای هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در بردسکن برگزار و مجهزترین آزمایشگاه فیزیولوژی و طب ورزشی دانشگاههای آزاد اسلامی استان با اعتبار 130 میلیون تومان در شهرستان راه اندازی شد.

علی اصغر محمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسکن در گفت و گو با خبرنگار  صبح بردسکن، از برگزاری سی و هفتمین جلسه کمیسیون دائمی اعضای هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در بردسکن خبر داد.

 

وی بیان داشت: این جلسه روز گذشته ۹۵/۹/۳۰ با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، فرماندار شهرستان و اعضای هیئت امنا در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.

 

محمدی ابراز کرد: عباس شیخ الاسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در این کمیسیون از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسکن به عنوان یکی از واحدهای موفق استان یاد کرده است و اینکه پتانسیل های بسیار خوبی داریم.

 

وی عنوان کرد: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسکن با کمترین مشکل مالی توانسته بدون هیچ گونه افت دانشجویی ترکیب دانشجویان خود را به سمت ارشد تغییر حالت دهد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن اذعان کرد: دانشگاه بردسکن بیش از هزار نفر دانشجو دارد که در ۳۵ رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و ارشد  مشغول به تحصیل هستند و خوشبختانه با هدف توسعۀ  تمامی زیرساخت های پژوهشی ۱۰۰ درصد بودجه را جذب کردیم.

 

محمدی بیان کرد: درحوزه فرهنگی این واحد دانشگاهی رتبه برتر در سطح استان خراسان رضوی و دستگاه برتر در حوزه عفاف و حجاب در شهرستان انتخاب شده است.

 

وی در ادامۀ گفت و گو از راه اندازی مجهزترین آزمایشگاه فیزیولوژی و طب ورزشی دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان رضوی در بردسکن خبر داد و گفت: در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و اعضای کمیسیون دائمی هیات امنای این دانشگاه و فرماندار بردسکن مجهزترین آزمایشگاه  فیزیولوژی و طب ورزشی دانشگاههای آزاد اسلامی استان در بردسکن افتتاح و راه اندازی شد.

 

محمدی بیان داشت: این آزمایشگاه شامل دستگاه آنالیز ترکیبات بدن، تست دوچرخه کارسنج، سیستم ثبت علائم حیاتی، دستگاههای بررسی کننده ناهنجاری های اسکلتی و وسایل طب ورزشی می باشد که برای راه اندازی آن ۱۳۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

 

وی هدف از راه اندازی این آزمایشگاه را تقویت بنیه علمی دانشجویان تربیت بدنی، انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی و کسب منابع غیر شهریه ای عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *