دی ۱۵ام, ۱۳۹۶

مردم با افزایش بصیرت مراقب فتنه های بعدی باشند

امام جمعه بردسکن گفت:مردم نظام اسلامی باید با افزایش بصیرت مراقب فتنه بعد از این نیز باشند چه بسا که ممکن است با خواستگاهی بس دقیق تر و برنامه ریزی شده تر ظاهر شوند.

به گزارش صبح بردسکن حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن در خطبه های این هفته نماز جمعه  به تفاوت خواستگاه های اغتشاشات اخیر و سال ۸۸ اشاره کرد و گفت:در سال ۸۸ تحرکات برخواسته از مطالبات تحریک شده و متاثر از القا تقلب و معطوف به بخش مرفه مخصوصا در شهر تهران بود.ودر سال ۹۶ اغتشاشات با خواستگاه متفاوت و با تلاش برای محرومین جامعه و با هدف گیری اصل نظام اتفاق افتاد که در ابتدا قشر های کم در آمد با حضور در تجمعات خیابانی نسبت به درخواست تغییر وضعیت معیشتی اقدام و عوامل ضد انقلاب از این فرصت استفاده کرده و به فتنه دیگری بدل کردند.

 

امام جمعه بردسکن گفت :بحمدالله هم در فتنه ۸۸ و هم در فتنه چند روز اخیر مردم با بصیرت سربلند بیرون آمدند و نگذاشتن فتنه گران به خواسته های خودشان برسند ولی مردم نظام اسلامی باید مراقب فتنه بعد از این نیز باشند چه بسا که ممکن است با خواستگاهی بس دقیق تر و برنامه ریزی شده تر ظاهر شوند.

 

وی افزود :بنا به تعبیر بنده ممکن است ایندفعه با خواستگاه دینی پا به عرصه ظهور گذارند و فتنه سومی را شکل دهند و تنها راه سربلند بیرون آمدن از این فتنه های دشمنان افزایش بصیرت و پشتیبانی از ولی حاضر است.

 

حجت الاسلام امینی گفت:البته در شکل گیری تجمعات اعتراضی مردم برخی از مسئولین نیز مقصرند. به طور مثال افرادی که در موسسات مالی سرمایه گذاری کرده بودند و موسسات متضرر شده بودند خواهان سرمایه خود بودند و لذا با تجمعات در مقابل این موسسات اعتراض خود را اعلام میکردند و اگر از مسئولین مربوطه همان اول جواب قانع کننده ای به این مردم میدادند دیگر شاهد افزایش تجمعات نبودیم و دشمن نیز از این تجمعات مردمی سوء استفاده نمی کرد و لذا دیگر این مشکلات بعدی پدیدار نمی شد.

 

انتهای پیام/.

 


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *