بهمن ۵ام, ۱۳۹۶

مردم فریب فعالیت سلطنت طلبان در فضای مجازی را نخورند

امام جمعه بردسکن گفت:عده ای سلطنت در فضای مجازی میخواهند چهره منفور شاه را مثبت جلوه دهند و مردم نباید فریب این افراد را بخوند.

به گزارش صبح بردسکن،حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن در خطبه های این هفته خود به ششم بهمن ماه سال ۱۳۶۰ اشاره کرد و گفت:حضور آگاهانه مردم و همکاری آنان با نیروهای نظامی کشور باعث شد که منافقان با آن همه برنامه ریزی و در اختیار داشتن سلاح های پیشرفته نتوانند  به اهداف خود برسند و این اقدام باعث شد که این گروه منحرف برای همیشه کشور را ترک کنند.

وی به دوازدهم بهمن ماه در هفته جاری و آغاز جشن های دهه مبارک فجر اشاره و از نماز گزاران خواست تا این برنامه ها با ایام فاطمیه مطابقت داشته و حرمت این ایام حفظ شود.

 

حجت الاسلام امینی در ادامه خطبه ها و با توجه به ماه بهمن و نزدیک شدن به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به اقدامات عده ای سلطنت طلب در فضای مجازی اشاره کرد و گفت:عده ای سلطنت در فضای مجازی میخواهند چهره منفور شاه را مثبت جلوه دهند و مردم نباید فریب این افراد را  بخورند.

 

وی افزود: باید مردم هوشیار باشند و تاریخ را مطالعه کنند تا به کارهای ظالمانه شاه که الان دارند اورا به عنوان دلسوز کشور و مردم معرفی میکنند پی ببرند.باید افرادی که آن زمان را تجربه کرده اند برای نسل سوم و چهارم انقلاب تشریح کنند که چه بر سر مملکت میگذشته.

 

امام جمعه بردسکن بخشی از کارهای پلید شاه ایران در زمان حکومتش را برای نمازگزاران عنوان کرد و گفت:تصویب کاپیتولاسیون،وجود فساد در دربار،عدم توجه به محرومین کشور،بها دادن به ایادیان استکبار و نوکریت برای آنان و حمایت بی چون و چرا از اسرائیل گوشه ای از خیانت های شاه ایران در عصر خود بوده است

انتهای پیام/.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *