شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۶

مرکز اورژانس اجتماعی بردسکن افتتاح و به بهره برداری رسید

بردسکن-مرکز اورژانس اجتماعی بردسکن با حضور نمایده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش صبح بردسکن ، صبح امروز با حضور بنیادی نماینده مردم بردسکن،کاشمر و خلیل آباد و جمعی از مسئولین شهرستان مرکز اورژانس اجتماعی بردسکن افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

محمد پور رئیس اداره بهزیستی بردسکن در سخنانی اعلام کرد:برای این مرکز اعتباری به ارزش یک میلیارد و دویست و هفتاد هزار ریال هزینه شده و با شروع به کار این مرکز  زمینه اشتغال هفت نفر ایجاد شده است.

 

وی افزود : برای دریافت اعتبارات و دریافت مجوز این مرکز تلاش های زیادی توسط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز فرماندار شهرستان انجام شده که نهایتا این مرکز با سامانه تلفنی ۱۲۳،یک دستگاه خودرو وَن و نیز هفت نفر عوامل عوامل اجرایی و نیروهای متخصص تجهیز و آماده بهره برداری شده است.

 

رئیس اداره بهزیستی بردسکن بیان کرد: افراد مشمول خدمات مرکز اورژانس اجتماعی شامل کودکان آزار دیده ، همسران آزار دیده ، افرادی که در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند و … می باشند که به محض تماس همشریان با سامانه ۱۲۳ روانشناسان و مددکاران اجتماعی این مرکز در محل حاضر و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

 

محمد پور اظهار داشت : پیش از این نیز بهزیستی بردسکن با همکاری دادگستری این شهرستان به افراد آسیب دیده و نیازمند خدمات مشاوره ای و مددکاری را ارائه کرده که انشاالله با راه اندازی این مرکز شاهد کاهش معظلات اجتماعی و چه بسا حذف کامل این آسیب ها از سطح شهرستان باشیم.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *