بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۶

مسئولین برای بیان خدمات ارائه شده  اکتفا به بازه زمانی خاص مانند دهه فجر نکنند

بردسکن-مسئولین نیز با افزایش و ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم قدردان آنان بوده و برای بیان خدمات ارائه شده  اکتفا به بازه زمانی خاص مانند دهه فجر نکنند.

به گزارش صبح بردسکن حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن در خطبه های نماز جمعه این هفته در ادامه بیان خدمات جمهوری اسلامی، به پیروزی رزمندگان و حفظ مرزها و آب و خاک کشور در جبهه های نبرد علیه بعثی ها اشاره کرد و بیان داشت:رزمندگان در خطوط مقدم جبهه با همه تحریم ها و کمک رسانی سایر کشور ها به بعثی ها بازهم نگذاشتند که دشمن ذره ای از این خاک را تصرف کند به عنوان مثال در عملیات والفجر ۸ با ایستادگی و تحمل سختی ها ، رزمندگان علاوه بر اینکه نگذاشتند خاک کشور به تصرف دشمن درآید شاهد بودیم که بخشی از خاک عراق نیز در اختیار نیروهای کشورمان در آمد ولی با مطالعه تاریخ متوجه میشویم که در گذشته شاهان حاکم بر کشور با امضا قرارداد های ننگین بخش ای عظیمی از کشور را تقدیم بیگانگان کردند.

 

امام جمعه بردسکن سپس به دستاوردهای حوزه بهداشت و درمان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت :بعد از پیروزی انقلاب اسلامی  با وجود جنگ تحمیلی و سایر فشارهای دشمنان بر کشور در حوزه بهداشت و درمان پیشرفت های بزرگی داشته ایم.

در قبل از انقلاب روستاها و شهرهای ما از کمبود پزشک رنج میبردند ولی الان با احداث و تجهیز خانه های بهداشت در دورافتاده ترین نقاط کشور بهترین خدمات بهداشتی و درمانی ارائه میشود.

وی افزود:در پیش از انقلاب اکثر پزشکان ما از کشورهای دیگر تامین میشد اما بعداز انقلاب با گسترش دانشگاه های علوم پزشکی و افزایش ظرفیت پذیرش با رشد ۱۰ برابری مواجهه هستیم که ظرفیت پذیرش از ۶۰۰ نفر به ۶ هزار نفر افزایش یافته است.

حجت الاسلام امینی بیان داشت : در حوزه تولید دارو نیز پیشرفت های بزرگی داشته ایم و در برخی از موارد دارویی یا خود کفا شده ایم و یا در تولید آنها منحصر به فرد هستیم.

امام جمعه بردسکن اظهار داشت:دشمن علیه ما با قدرت فعالیت میکند ، ضعف های احتمالی را سیاه نمایی و بزرگ کرده تا مردم و جوانان را دلسرد کند.و علت اصلی آن اینست که در بازگو کردن خدمات نظام جمهوری اسلامی کوتاهی شده است.

وی تاکید کرد:مسئولین نیز با افزایش و ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم قدردان آنان بوده و برای بیان خدمات ارائه شده  اکتفا به بازه زمانی خاص مانند دهه فجر نکنند.

حجت الاسلام امینی در پایان خطبه ها به وضعیت خشکسالی در منطقه اشاره و گفت:مردم شهرستان با وجود کاهش بارندگی و به دنبال آن کاهش منابع آبی صرف جویی در مصرف آب را مد نظر داشته و مردم خودشان باید کنند که شهرستان دچار بحران کم آبی نشود.

انتهای پیام/.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *