دی ۲ام, ۱۳۹۵

مسابقۀ سراسری کتابخوانی نماز در شهرستان بردسکن برگزار شد

دبیر ستاد اقامۀ نماز شهرستان بردسکن گفت: مسابقۀ سراسری کتابخوانی نماز با شرکت 200 نفر و با هدف ترویج و توسعۀ فرهنگ کتابخوانی ، آگاهی بخشی و مقابله با آسیب های فضای مجازی در شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام اسماعیل مروجی نسب، دبیر ستاد اقامۀ نماز بردسکن در گفت و گو با خبرنگار صبح بردسکن، از برگزاری آزمون مسابقۀ سراسری کتابخوانی نماز در شهرستان خبر داد.

 

مروجی نسب ضمن تشکر از همکاری شهرداری و کانون فرهنگی عترت بردسکن بیان داشت: این مسابقه با هدف ترویج و توسعۀ فرهنگ کتابخوانی با شرکت ۲۰۰ نفر از علاقه مندان در محل کانون برگزار شد و اسامی پذیرفته شدگان به استان ارسال می شود.

 

وی عنوان کرد: منبع آزمون، کتاب شیوه های دعوت به نماز از آثار جدید حجت الاسلام محسن قرائتی است، علاوه بر اینکه به صورت سراسری برگزار می شود با فراخوانی نهادها و دعوت از مردم به صورت شهرستانی هم برگزار کردیم.

 

رئیس ستاد اقامۀ نماز گفت: با توجه به گسترش فضای مجازی و آسیب های این فضا ضروری است زمینه و انگیزۀ مطالعه را برای جوانان و نوجوانان فراهم کنیم و یکی از دغدغه ها و سفارشات اکید مقام معظم رهبری بحث نماز است که در اجلاسیه های نماز هم عنوان کردند.

 

وی ابراز کرد: متن کتاب ارائه شده بسییار ساده و روان است و یکی از اهم ویژگیهای کتابهای حجت الاسلام قرائتی همین است و این موضوع برای اولین بار از طرف ستاد اقامۀ نماز مطرح شده که در سطح شهرستان هم برگزار کردیم.

 

حجت الاسلام مروجی نسب اظهار کرد: علاوه بر ۲۰۰ نفری که در این مسابقه شرکت کردند افرادی هم با توجه به اطلاع رسانی قبلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد به نشانی سایت www.namaz.ir در این آزمون ثبت نام و شرکت کردند.

 

وی افزود: کسانی که در مرحلۀ شهرستانی برگزیده بشوند با همکاری و مساعدت شهرداری بردسکن جوایزی به رسم یادبود تقدیم می شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *