بهمن ۲۲ام, ۱۳۹۵

ملتی که مکتبش عاشورا است از آمریکا هراسی ندارد/ تحریم های استکبار برای مردم ایران بی فایده است

نماینده مردم بردسکن، کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: گزینه های روی میز و تحریم های استکبار جهانی برای ملت ایران بی فایده است چرا که مردم با درسی که از مکتب عاشورا و دوران هشت سال دفاع مقدس آموخته‌اند دیگر این سخن ها برای آنها حرف جدیدی نیست و به فرموده امام خمینی (ره) آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

بهروز بنیادی، نماینده مردم بردسکن، کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح بردسکن، از حضور پرشور قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر کرد و با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا علیه ایران اسلامی گفت: حضور پرشور ملت ایران ترامپ را لال کرد.

 

نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اظهارات ترامپ بر اراده آهنین ملت ایران هیچ تاثیری ندارد گفت: ملت ایران با حضور پرشور خود تمامی اظهارات او را زیر پا گذاشتند و او را همانند رؤسای قبلی امریکا سرجایش نشاندند.

 

وی با بیان اینکه آمریکا دشمن اصلی ایران است و ۳۸ سال است که به طرق مختلف  قصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارد ابراز کرد: گزینه های روی میز و تحریم های استکبار جهانی برای ملت ایران بی فایده است چرا که ملت ایران با درسی که از مکتب عاشورا و دوران ۸ سال دفاع  مقدس آموخته دیگر این سخن ها برای آنها حرف جدیدی نیست.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا جرأت حمله به ایران را ندارد عنوان کرد: آمریکا که از یک کودک ایرانی می‌ترسد، سیل خروشان ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن او را وحشت زده کرده و بهترین گزینه برای خود را سکوت خواهد دانست.

 

بنیادی اظهار داشت: امروز آمریکا دیگر حرفی برای گفتن ندارد و تمامی تهدیدات خود علیه ایران فقط در حد حرف و شعار است و به فرموده امام راحل (ره) آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

وی افزود: وحدت و همدلی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام توطئه‌های استکبار را خنثی کرد و مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن پاسخ قاطعی به اظهارات نسنجیده و سخیف ترامپ دادند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *