مرداد ۵ام, ۱۳۹۶

نقض برجام و افزایش تحریم ها نتیجه اعتماد به لبخند شیطان بزرگ است

اعتماد به لبخند های شیطان بزرگ و مذاکره با این دشمن دیرینه اسلام و انقلاب نتیجه ای جز قانون شکنی و افزایش تحریم ها برای کشور نداشته است.

محرم مصوری امام جمعه موقت و رئیس ستاد نماز جمعه بردسکن در گفتگو با صبح بردسکن در خصوص اقدام کنگره آمریکا برای افزایش تحریم ها و نقض برجام بیان کرد : رابطه کشور ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است و آمریکا خیر خواه هیچ کشوری نیست و اگر در جایی میبینیم که دارد از مواضع خود کوتاه می آید باید یک کشور مسلمان متوجه شود که هدف این شیطان بزرگ از این کار چیست.

مصوری افزود:در بحث مذاکره با آمریکا مقام معظم رهبری بارها مواضع خود را اعلام کرده اند و بارها هشدار داده اند مخصوصا به هیات مذاکره کننده که فرمودند من به این مذاکرات خوش بین نیستم و زمانی که آمریکا نتیجه خود را گرفت برمیگردد و به ریش ما میخندد برای همین معظم له یکسری خطوط قرمز را عنوان کردند که در مذاکرات از این خطوط نباید عبور کرد.

 

وی اظهار داشت : از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از هیچ عملی دریغ نکرده اند.متاسفانه یکسری افراد فریب لبخند های این شیطان بزرگ را خوردند و خوشحال از نتیجه مذاکرات بودند که حال شاهد اقدام کنگره آمریکا نسبت به تصویب تحریم ها با حداکثر آرا هستیم و این کاملا نقض برجام را به دنبال دارد و این اقدام متقابل کشور ما مخصوصا وزارت امور خارجه را می طلبد.

 

مصوری بیان کرد: قرار بود یکی از دستاوردهای برجام رفع کامل تحریم ها باشد و به گفته آقایان دقیقا روز بعد از اجرای برجام کلیه تحریم ها برداشته خواهد شد که متاسفانه اینچنین کاری انجام نشد و چند شرکت و اشخاص که در زمینه تجارت جهانی فعالیت داشتند نیز تحریم شدند و اگر در کشور سیاست ها و بندهای اقتصاد مقاومتی به طور کامل اجرایی میشد نیازی به رفع تحریم ها برای کشور نبود.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *