اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۵

نمایشگاه دشمن‌شناسی و توانمندیهای دانش‌آموزان در بردسکن برگزار شد

معاون پرورشی و تربیت بدنی ادارۀ آموزش و پرورش بردسکن گفت: نمایشگاه دشمن‌شناسی و ارائه توانمندیهای دانش‌آموزان در دبیرستان شهید لاری بردسکن برپا شده است و هدف آگاهی‌افزایی آینده‌سازان کشورمان جهت حمایت از تولیدات داخلی و سرکوب توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی است.

حبیب‌الله حاجی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح بردسکن، از برپایی نمایشگاه دشمن‌شناسی و ارائه توانمندیهای دانش‌آموزان دبیرستان دخترانۀ شهید لاری بردسکن خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه در حدود ۸ غرفه با موضوعات شهادت، دشمن‌شناسی، وهابیت، یهود‌شناسی، اهمیت مطالعه، هنرهای دستی، حمایت از کالای ایرانی، غذاهای سنتی و سالم و غرفۀ آداب و رسوم شهرستان در محوطه دبیرستان به نمایش گذاشته شده است.

 

 

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بردسکن گفت: امروز دشمن با استفاده از فضای مجازی انحراف افکار فرزندانمان را هدف قرار داده تا روز به روز از انقلاب اسلامی و راه و هدق شهدا فاصله بگیرند و قصد دارد با تبلیغات به تولیدات داخلی ما ضربه بزند لذا ما وظیفه داریم با برپایی اینگونه نمایشگاهها که خود دانش‌آموزان هم استقبال و همکاری بسیار خوبی دارند در جهت آگاهی‌افزایی نوجوانان و جوانانمان بکوشیم.

 

وی ضمن گرامیداشت یاد شهدای دوران دفاع مقدس ابراز کرد: یکی دیگر از اهداف دشمنان دور کردن جوانان بویژه نسل سوم و چهارم انقلاب از فرهنگ دفاع مقدس است که دانش‌آموزان با برپایی غرفۀ شهید و شهادت و تشویق دانش‌آموزان به مطالعۀ وصیت‌‌نامه‌های شهدا در ترویج این فرهنگ تلاش می‌کنند.

 

حاجی‌زاده بیان داشت: در غرفۀ وهابیت و یهود شناسی، عقاید باطل این فرقه‌ها، کارتن‌های ساخت یهود و تولیدات این فرقه‌ها به نمایش گذاشته شده است تا دانش ‌آموزان از نزدیک با اهداف دشمن و روش آشنا شوند و مکر و توطئۀ آنها را بشناسند.

 

وی به غرفۀ حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری توجه به اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی است که با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و نیاز خانوده‌ها به خریدهای جدید لازم بود با برپایی این غرفه اهمیت خرید کلای ایرانی و کمک به اقتصاد مقاومتی را به دانش‌آموزان یادآوری کنیم تا در کنار خانوده‌ها از تولیدات داخلی کشور خودمان خرید داشته باشند.

 

معاونت پرورشی ادارۀ آموزش و پرورش بردسکن از زحمات زهرا سلاری‌مقدم، مدیر دبیرستان و حمیده علیپور، مسئول اجرایی نمایشگاه و دانش‌آموزان عاطفه زاهدی، مرجان مرادی و یگانه بهادر، مبینا علیزاده، نازنین صادق‌نژاد و ریحانه رمضان زاده (مسئول غرفه‌های دشمن شناسی، وهابیت، یهودشناسی و حمایت از تولید ملی و غرفۀ مطالعه) و کلیۀ دست‌اندرکاران نمایشگاه تقدیر و تشکر کرد.

 

وی افزود: امروز همۀ ما موظفیم زمینۀ آگاهی‌ بخشی نسل آینده‌ساز کشورمان را نسبت به اعتلای فرهنگ و آداب و رسوم اصیل ایرانی فراهم کنیم تا در برابر هجمه‌های دشمنان نه تنها قدرت دفاع بلکه قدرت تهاجم هم داشته باشند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *