بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۶

نواخته شدن زنگ انقلاب و افتتاح ۵ پروژه در سومین روز از دهه مبارک فجر در بردسکن

در سومین روز از دهه مبارک فجر همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در این شهرستان به صدا درآمد و پنج پروژه عمرانی- خدماتی در این روز افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش  صبح بردسکن،در سومین روز از دهه مبارک فجر همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در این شهرستان به صدا درآمد و ۵ پروژه عمرانی خدماتی در این روز افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

صبح امروز زنگ انقلاب به صورت نمادین طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان در مدرسه دخترانه آمنه نواخته و تمثال مبارک امام خمینی(ره) گلباران شد.

 

 

 

 

افتتاح پروژه های بخش انابد

در ادامه مسئولین شهرستان با حضور در بخش انابد بردسکن نسبت به افتتاح پروژه های این بخش اقدام کردند.

 

افتتاح و بهره برداری از روکش آسفالت گرم محور بردسکن – انابد به طول ۱۱ کیلومتر و با اعتبار ۱ میلیارد تومان که کارفرمایی این پروژه را اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بردسکن برعهده داشته است.

افتتاح مدرسه ۶ کلاسه مرحوم سید مهدی حسینی نژاد روستای ابراهیم آباد پروژه دیگری بود که  با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال (۴۰۰ میلیون ریال خیر محترم پدر مرحوم سید مهدی حسینی نژاد ،۱۰۰ میلیون ریال دهیاری و شورای اسلامی روستا و ۱۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات آموزش و پرورش) افتتاح شد.

 

     

 

آسفالت چند خیابان و کوچه های تعریض شده شهر انابدبا اعتبار بیش از ۶ میلیارد ریال پروژه دیگری بود که توسط مسئولین شهرستان بردسکن افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

در این مراسم برات علی نیا فرماندار بردسکن سخنان خود گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شوذ که خود مردم برای دستیابی به این امکانات و این پروژه ها جشن بگیرند و حضور مردم مناطق برخوردار از این پروژه ها باید صورت گیرد.

 

وی گفت: باید تمامی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط رسانه ها مخصوصا اصحاب خبر تبیین و اطلاع رسانی شود.

 

در پایان برنامه های سومین روز از دهه مبارک فجر خانه مددجویان دو معلولی بهزیستی با اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال و پایگاه مقاومت بسیج شهیدان صادقی انابد افتتاح و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *