تیر ۲۱ام, ۱۳۹۶

هشتمین همایش ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور در بزرگترین گود روباز کشور برگزار میشود.

عباس جلیلیان دبیر هیات ورزش های پهلوانی و زور خانه ای خراسان رضوی گفت :باشگاه های ورزش باستانی و زورخانه ای به عنوان مسجد دوم شیعیان به شمار میرود.

به گزارش صبح بردسکن ، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای در بردسکن برگزار شد. در این جلسه عباس جلیلیان دبیر هیات  ورزش های پهلوانی و زورخانه ای استان با اشاره به اهمیت ورزش های پهلوانی و زور خانه ای بیان کرد : تنها ورزشی که بیشترین ذکر صلوات در آن طنین انداز میشود ورزش پهلوانی و زورخانه ای است و بحمد اله مقام معظم رهبری نیز نگاه ویژه ای به این ورزش دارند.

 

جلیلیان افزود : طبق نظر و رای شورای عالی انقلاب فرهنگی تمامی دستگاه های دولتی باید به ترویج این ورزش اقدام و از هرگونه کمک مالی و تجهیزاتی دریغ نفرمایند.

 

دبیر ورزش های پهلوانی و زورخانه ای گفت : هفتمین همایش ورزش های پهلوانی و زورخانه ای سال گذشته در بردسکن به نحو احسن برگزار شد که انشاالله امسال نیز شاهد برگزاری هرچه بهتر  این همایش نیز باشیم.

 

هشتمین همایش ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور ۱۲ مرداد ماه در بزرگترین گود روباز کشور در بردسکن برگزار خواهد شد و در این همایش ۲۰ استان و ۳۹ شهر و نیز چهره برجسته این ورزش پهلوان طالقانی و مرشد کشوری و بین المللی عباس شیر خدا حضور خواهند داشت.

 


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *