فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۶

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در بردسکن برگزار شد

معاون تربیت‌بدنی و پرورشی آموزش و پرورش بردسکن گفت: همزمان با میلاد باسعادت حضرت علی (ع) همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی با حضور دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم در شهرستان به سمت گلزار شهدا برگزار شد.

حبیب‌الله حاجی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح بردسکن، ضمن تبریک میلاد حضرت علی (ع) از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان بردسکن خبر داد.

 

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بردسکن اظهار داشت: این پیاده‌روی همزمان با میلاد باسعادت مولی‌الموحدین، امام علی (ع) صبح امروز از میدان مرکزی به سمت گلزار شهدا (بهشت رضا) با حضور گستردۀ دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

 

وی ضمن تشکر از همکاری ادارۀ ورزش و جوانان و بنیاد شهید شهرستان با آموزش و پرورش در برگزاری این همایش گفت: سه دستگاه دوچرخه و ۱۵ جایزۀ نقدی و غیرنقدی از جوایز این همایش بود که در پایان به قید قرعه به شرکت ‌کنندگان در پیاده‌روی خانوادگی با حضور مسئولین تقدیم شد.

 

حاجی‌زاده در ادامه هدف از برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی را اهمیت دادن به سلامت جسم و روح، نشاط سالم و تشویق خانواده‌ها به امر مهم ورزش عنوان کرد.

 

وی افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، فرزندان ما در کنار تحصیل به تهذیب و ورزش هم نیاز دارند چرا که سه عامل اصلی پیشرفت جوانان است و خانوادها باید به این مهم توجه بیشتری از خود نشان دهند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *