آبان ۱۹ام, ۱۳۹۶

ورزش بردسکن نیازمند توجه خیرین است

رئیس اداره ورزش و جوانان بردسکن گفت: باتوجه به پایین بودن سرانه ورزشی شهرستان، ورزش بردسکن کمک خیرین را می طلبد.

به گزارش صبح بردسکن ، ظهر امروز نشست خبری رئیس اداره ورزش و جوانان با اصحاب رسانه در محل اداره ورزش و جوانان بردسکن برگزار شد.در این نشست محمد دانشور ثانی رئیس اداره ورزش و جوانان بردسکن گزارشی از وضعیت ورزش شهرستان ارائه کرد و گفت :در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ نفر در بردسکن مشغول فعالیت های ورزشی به صورت سازمان یافته هستند و به همین تعداد نیز کارت بیمه ورزشی صادر شده است.

دانشور ثانی بیان کرد:با ارتقا جایگاه ورزش در یک جامعه جایگاه سلامت نیز ارتقا پیدا خواد کرد و خیرین محترم چنانکه از نظر مالی کمک حال دستگاههای متولی بهداشت و درمان هستند درخواست میشود متولیان جامعه ورزشی شهرستان را نیز یاری نمایند تا بخشی از مشکلات ورزش و جوانان مرتفع شود.

وی افزود:در خصوص ارتقا ورزش یک شهر باید اقدام به سازماندهی ورزش و هیاتهای ورزشی کنیم و یکی از شاخصه های ارتقا ورزش سازمان یافته بودن آن است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بردسکن اظهار داشت:یکی از کمبودهای عرصه ورزشی بردسکن نبود خوابگاه برای پذیرش ورزشکاران مهمان  است که بردسکن میزبانی برخی از مسابقات را برعهده میگیرد.و مشکل دیگری که بر سر راه ورزشکاران مخصوصا ورزشکاران حرفه ای شهرستان است نبود اعتبار و نیز وسیله ایاب و ذهاب جهت اعزام به مسابقات استانی و کشوری است.

وی در این نشست اشاره ای به ورزش روستاها داشت و گفت:افرادی با استعدادهای نهفته ورزشی در روستاها وجود دارند که باید این استعدادها شکوفا شوند و هم اکنون جمع کثیری از ورزشکاران لیگ های ما را همین روستاییان تشکیل میدند که بدین منظر به همت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بسته های اقلام ورزشی تهیه که ۵۰ درصد از این اقلام را در اختیار دهیاری ها و جامعه ورزش روستایی قرار دادیم.

دانشور ثانی بیان کرد:در خصوص ورزش بانوان نگاه ویژه ای داریم و بانوان ما در رشته های فوتسال،والیبال،اسکیت،تکواندو و … با مجموع ۳۰۰ ورزشکار مشغول فعالیت هستند و یک سالن ورزشی بانوان و نیز سایر سالن های ورزشی در اختیار ورزشکاران بانوی شهرستان است.

رئیس ورزش و جوانان بردسکن در پایان این جلسه مجدد همت والای خیرین محترم را خواستار شد و گفت:باتوجه به پایین بودن سرانه ورزشی شهرستان ،کمک خیرین را میطلبید و بارها اتفاق افتاده است که تیم های ورزشی به مسابقات استانی و کشوری سعود کردند ولی به دلیل هزینه های بالا در این مسابقات حضور نیافتند.

انتهای پیام/.

برچسب‌ها


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *