دی ۴ام, ۱۳۹۵

ولایت پذیری و حضور هوشمندانه ملت باعث حماسۀ ۹ دی ۸۸ و رسوایی آمریکا و انگلیس شد

فرمانده ناحیۀ مقاومت بسیج سپاه بردسکن گفت: علاوه بر امداد های الهی، پیروی مردم از ولایت فقیه همراه با حضور پررنگشان در حماسۀ 9 دی که ناشی از هوشیاری و دشمن شناسی ملت بود باعث خنثی شدن فتنۀ سال 88 و رسوایی مجدد آمریکا و انگلیس شد.

به گزارش صبح بردسکن، ظهر امروز جلسۀ برنامه ریزی و هماهنگی بزرگداشت حادثۀ به یادماندنی ۹ دی با حضور فرمانده ناحیۀ مقاومت بسیج سپاه بردسکن و فرمانده هان حوزه های مقاومت و سایر معاونت ها در سالن اجتماعات سپاه شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه علی محبی، فرمانده ناحیۀ مقاومت بسیج سپاه بردسکن ضمن بزرگداشت یوم الله ۹ دی اظهار داشت: ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت فقیه است و به فرمودۀ مقام معظم رهبری حادثۀ ۹ دی ۸۸، حادثه ای به یادماندنی است و نباید به فراموشی سپرده شود.

 

وی بیان کرد: همایش عظیم بصیرتی ۹ دی در سالروز حادثه ساعت ۸:۳۰ صبح در مسجد جامع بردسکن برگزار می شود و « نهم دی مظهر بصیرت و نفوذ ناپذیری ملت ایران است» شعار محوری بزرگداشت این روز تاریخی و هدف زنده نگه داشتن یوم الله های انقلاب اسلامی ایران است.

 

سرهنگ پاسدار محبی گفت: در همایش بصیرتی ۹ دی، فتنۀ سال ۸۸ و هدف فتنه، حضور مردم در صحنه، جایگاه و نقش رهبری و پیامدهای داخلی و خارجی نهم دی ماه از موارد مهمی است که توسط سخنران همایش، تبیین و بصیرت افزایی می شود.

 

وی با تأکید بر فضاسازی شهرستان، شهرهای انابد و شهرآباد، حوزه های مقاومت و کانون های بسیج و برگزاری نشست های روشنگری حول همین محور ابراز کرد: امدادهای الهی، پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری همراه با هوشیاری و دشمن شناسی مردم باعث شد که فتنۀ سال ۸۸ که با صحنه گردانی آمریکا و انگلیس بود خنثی شود.

 

فرمانده سپاه بردسکن بیان داشت: نشست های روشنگری با موضوع جهاد کبیر مخصوصا در حوزۀ خواهران برگزار می شود و فرمانده هان حوزه ها و مسئولین مربوطه اطلاع رسانی دقیق جهت حضور در همایش عظیم ۹ دی به حوزه های علمیه، بسیجیان، گردان امام حسین(ع) و عموم مردم را انجام می دهند.

 

وی با بیان اینکه نشریۀ خط حزب الله در تیتراژ ۳۰۰ الی ۷۰۰ تا چاپ و بین مردم توزیع می شود، ابراز کرد: همۀ ما موظفیم بستر لازم را جهت حضور پررنگ اقشار مختلف مردم در بزرگداشت حماسۀ ۹ دی فراهم کنیم چرا که تلاش دشمن بر این است که با تبلیغات سؤء، حضور مردم را در یوم الله ها کمرنگ کند.

 

سرهنگ محبی تصریح کرد: رزمایش عظیم گردان امام حسین(ع) از بعداظهر چهارشنبه آغاز می شود و صبح پنج شنبه هم با حضور پررنگ خود در همایش بصیرتی ۹ دی همراه با اقشار مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان و بسیجیان بار دیگر با آرمانهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری تجدید عهد می کنند.

 

وی در پایان افزود: در فضای بیرون مسجد جامع هم با همکاری بسیج سازندگی سپاه، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با هدف عرضۀ کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان و فعالیت های بسیج برپا می شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *