خرداد ۱۲ام, ۱۳۹۶

پذیرایی از ۳۰۰۰ روزه دار در وعده افطار تا پایان ماه مبارک رمضان در امامزاده سید طاهر حسینی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بردسکن : با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری افطاری ساده ، خادمان امامزاده سیدطاهر حسینی همه روزه میزبان روزه داران در وعده افطار تا پایان ماه مبارک رمضان می باشند.

به گزارش صبح بردسکن، حجت الاسلام صادقی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : با آغاز ماه مبارک رمضان همه روزه خدام امامزاده سید طاهر حسینی میزبان روزه داران در وعده افطار می باشند که این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد. وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ افطاری ساده از عناوینی است که مقام معظم رهبری مطرح کرده اند گفت : پیرو فرمایشات ایشان در این بقعه متبرکه نیز پس از برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا ، روزه داران با حضور در سفره ساده امامزاده روزه خود را افطار می کنند که هر روزه به جمع روزه داران افزوده میشود و پیش بینی میشود تا پایان ماه مبارک رمضان  از ۳۰۰۰ روزه دار در این طرح پذیرایی شود.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بردسکن عنوان کرد: با توجه به قرار گرفتن این امامزاده در مسیر مسافران،مخصوصا مسافرانی که به مشهد مقدس سفر می کنند ، شاهد حضور مسافران و مهمانان خارج شهرستان نیز در برنامه های این امامزاده هستیم.

 

پرسش و پاسخ دینی ، مشاوره در امورات وقف ، پاسخ به شبهات و بیان احکام توسط کارشناسان از برنامه های دیگری بود که رئیس اداراه اوقاف و امور خیریه بردسکن بیان کرد و گفت این برنامه ها نه تنها در این امام زاده بلکه در سایر بقا متبرکه این شهرستان در حال برگزاری است.

 

حجت الاسلام صادقی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر برگزاری برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان گفت : مراسم جزء خوانی قرآنی قرآن کریم همه روزه از ساعت ۱۸ با حضور قاریات برجسته شهرستان در همین امامزاده در حال برگزاری است که از عموم شهروندان خواست تا در این محفل نورانی شرکت کنند و مسابقات معارفی که شامل تفسیر سوره رعد و یوسف و معارف دعا و نهج البلاغه می باشد در ۱۵ تیرماه ماه در حسینیه امام حسن مجتبی (ع) برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه از برگزاری محفل انس با قرآن کریم در ۳۰ خرداد خبرداد که با حضور یکی از قاریان مطرح کشور برگزار میشود.

 


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *