شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۵

پروژه آبرسانی روستای کاسف بردسکن تا دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می رسد

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: بزرگترین مجتمع آبرسانی نوبهار در کمتر از 20 ماه اجرایی و مشکل آب شرب 9 روستای منطقه کوهپایه بردسکن رفع شده و امید است پروژه آبرسانی روستای کاسف هم تا دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری برسد.

محمد دانشگر، مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار صبح بردسکن اظهار داشت: پروژه آبرسانی روستای کاسف بردسکن تا دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می رسد.

 

وی گفت: خوشبختانه بزرگترین مجتمع آبرسانی نوبهار بردسکن با پیگیری های فرماندار شهرستان در کمتر از ۲۰ ماه با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال اجرایی شده است و مشکل آب شرب ۹ روستای منطقه کوهپایه در فاز اول رفع شد.

 

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی و اقدامات انجام شده در فاز دوم این پروژه هم ۹ روستای دیگر از نعمت آب شرب بهره مند می شوند.

 

وی بیان داشت: در سه سال اخیر دولت تدبیر و امید در سطح استان ۱۷۰۰ کیلومتر لوله گذاری و ۴۶ هزار متر مکعب مخزن احداث با ۵۵ هزار مشترک جدید انجام شده است که نسبت به اول انقلاب بیش از ۱۷ برابر رشد را در خراسان رضوی نشان می دهد.

 

دانشگر اعتبار صرف شده را  ۱۶۴ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: فقط در استان خراسان رضوی ۱۷۸ روستا با بهره مندی ۱۷۸ هزار نفر و با اعتبار ۲۲۵ میلیارد ریال از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی و پایدار برخوردار هستند.

 

وی در پایان افزود: اصلاح و بهسازی شبکه های آبرسانی از دیگر اولویت های کاری ادارۀ آب و فاضلاب استان می باشد.

انتهای پیام/

 


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *