دی ۷ام, ۱۳۹۵

کارگاه آموزشی خبرنگاران پانا در شهرستان بردسکن برگزار شد

کارشناس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش بردسکن گفت: کارگاه آموزشی خبرنگاران پانا با حضور 24 نفر از دانش آموزان متوسطه برای دختران در کانون فاطمة الزهراء(ص) و برا یپسران در کانون فجر شهرستان برگزار شد.

هادی رضایی، کارشناس سازمان دانش آموزی ادارۀ آموزش و پرورش بردسکن در گفت و گو با خبرنگار صبح بردسکن،  از برگزاری کلاسهای آموزش خبرنگاری پانا در شهرستان بردسکن خبر داد و اظهار داشت: در سطح آموزشگاههای بردسکن دانش آموزان علاقه مند به این هنر با عنوان خبرنگاران پانا در زمینه های فرهنگی و آموزشی فعالیت می کنند.

 

وی بیان داشت: با توجه به نیاز آموزش و پرورش و اینکه خبرنگاران پانا دائمی نیستند، هر ساله این دورۀ آموزشی را برگزار می کنیم و در این کلاسها نحوۀ مصاحبه، خبرنویسی، تهیۀ گزارش، موارد مربوط به عکاسی و سایر موارد آموزش داده می شود.

 

کارشناس سازمان دانش آموزی بردسکن گفت: هدف ما از برگزاری این دوره ها فعال کردن خبرگزاری پانا است که جزو بهترین برنامۀ سازمان دانش آموزی است که در دو دورۀ آموزشی مجزا برای دانش آموزان دختر و پسر متوسطه در کانون فرهنگی تربیتی فاطمه الزهراء(س) و کانون فجر بردسکن برگزار شد.

 

وی با اشاره به صدور کارت خبرنگاری و تشکر از حضور دانش آموزان افزود: خبرنگاران پانا تا کنون همکاری بسیار خوبی با آموزش و پرورش شهرستان داشتند و اهم اخبار این حوزه را در اسرع وقت پوشش دادند و امید است که این همکاری همراه با آمادگی بیشتر ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *