فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۶

«کارگاه دانش‌افزایی فوتسال» در بردسکن برگزار می‌شود/ پایان لیگ فوتسال نوجوانان و جوانان

رئیس ادارۀ ورزش و جوانان بردسکن از پایان لیگ فوتسال نوجوانان و جوانان در شهرستان خبر داد و گفت: کارگاه دانش‌افزایی فوتسال با حضور مدرس رسمی فدراسیون در بردسکن برگزار می‌شود.

محمد دانشورثانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح بردسکن، از پایان لیگ فوتسال نوجوانان و جوانان در بردسکن خبر داد و اظهار داشت: اولین دوره لیگ نوجوانان و جوانان فوتسال شهرستان بردسکن با حضور ۱۰ تیم در رده نوجوانان و هشت تیم در رده جوانان از بهمن ماه ۹۵ شروع و در فروردین‌ماه جاری با موفقیت به اتمام رسید.

 

رئیس ادارۀ ورزش و جوانان بردسکن ضمن تشکر از همکاری کمیته فوتسال استان و کلیه سرپرستان، مربیان و داوران گفت: در مسابقات نوجوانان تیم نقاب به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های کانون بسیج ورزشکاران و پایگاه شهید قدرتی به مقام های دوم و سوم رسیدند.

 

وی با بیان اینکه در ردۀ سنی جوانان هم تیم کانون بسیج ورزشکاران به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های امام رضا و فجر به ترتیب دوم و سوم شدند از برگزاری کارگاه دانش‌افزایی فوتسال در شهرستان خبر داد و بیان کرد: مراسم اختتامیه لیگ فوتسال نوجوانان و جوانان هم در اوایل اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

 

دانشورثانی بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوبی که در بردسکن داریم برگزاری چنین کارگاهی ضرورت بود که با همکاری هیئت فوتبال و ادارۀ آموزش و پرورش شهرستان به صورت تئوری و عملی در تاریخ‌ هفتم و هشتم اردیبهشت سال جاری برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه کارگاه دانش‌افزایی فوتسال برای آقایان و بانوان و همراه با ارائۀ گواهی آموزشی از هیئت فوتسال استان برگزار می‌شود ابراز کرد: با توجه به برنامه‌‌ریزی و هماهنگی قبلی مجید مرتضایی، مدرس رسمی فدراسیون و AFC جهت تدریس به بردسکن دعوت شده است.

 

رئیس ادارۀ ورزش و جوانان بردسکن آموزش انواع دفاع منطقه‌ای، اهداف و وظایف، فرار از پرس و بررسی نکات قبل، حین و بعد از مسابقه را اهم مباحث آموزشی کارگاه عنوان کرد و افزود: از سایر شهرستانهای همجوار هم می‌توانند در این کارگاه شرکت کنند و هدف ما ارتقاء توانایی و دانش مربیان و علاقه‌مندان به این ورزش است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *