مهر ۱۸ام, ۱۳۹۶

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بردسکن نیازمند توجه مسئولین و خیرین است

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بردسکن گفت:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بردسکن جهت ادامه فعالیت های خود نیازمند توجه مسئولین و خیرین است.

به گزارش صبح بردسکن ،صبح امروز همایش کودکان و نوجوانان بردسکن به مناسبت هفته کودک در محل فرهنگسرای مهر خاتم الانبیا برگزار شد.نمایش فیلم اجرای برنامه های هنری مخصوصا اجرای تعزیه توسط کودکان هنرمند تعزیه خوان و نیز برگزاری مسابقات ویژه کوکان از برنامه های این همایش بود.

در حاشیه این مراسم نامور مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بردسکن در گفتگو با خبرنگار ما از مشکلات موجود در حوزه فعالیت این کانون گفت و بیان کرد:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بردسکن کار خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و مشکل اصلی در ایتدا موقعیت استقرار کانون زیرا کانون پرورشی کودکان و نوجوانان باید در خیابان اصلی هر شهر واقع شده و چنانچه در پارک یا بوستان های شهری باشد مطلوبتر است.

وی مشکل دیگر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را مشکلات مالی مطرح کرد و گفت:اجرای برنامه های اوقات فراغت ،فرهنگی و هنری نیازمند اعتبارات است که اعتبارات اختصاص داده شده به صورت سرانه به کانون کفاف هزینه های برگزاری برنامه های کانون را نمی کند و این مرکز جهت ادامه فعالیت های خود نیازمند توجه مسئولین و خیرین است.

در ادامه این همایش برنامه ای با عنوان دست های مهربانی به همت جمعیت هلال احمر بردسکن با هدف اهدای اسباب بازی به کودکان مناطق کمتر برخوردار برگزار شد و کودکان شرکت کننده در همایش تعدادی از اسباب بازی های خود را برکودکان مناطق کمتر برخوردار اهدا کردند.

انتهای پیام/.


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *