بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۵

۱۳ نفر از دانش‌آموزان نخبۀ بردسکن موفق به کسب رتبۀ زیر ۱۰۰ شدند

رئیس آموزش و پرورش بردسکن گفت: 100 نفر از دانش‌آموزان شهرستان از نخبگان و افتخارآفرینان کشور هستند که 13 نفرشان موفق به کسب رتبۀ زیر 100 و 16 نفر در رشته‌های پزشکی قبول شدند.

به گزارش صبح بردسکن، صبح امروز مراسم تجلیل از ستارگان دانش‌آموزان بردسکن به همت آموزش و پرورش شهرستان با حضور مسئولین در فرهنگسرای خاتم‌الانبیاء همراه با استقبال بسیار خوب خانواده‌ها برگزار شد.

 

در این مراسم غلامحسین غفوری، رئیس آموزش و پرورش بردسکن ضمن گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) و تبریک ایام‌الله دهۀ فجر اظهار داشت: دانش‌آموزان زیادی در شهرستان داریم که نخبگان این شهرستان و کشورمان هستند.
وی بیان داشت: با وجود کمیبود امکانات بیش از ۱۰۰ دانش‌آموز از افتخارآفرینان شهرستان هستند که ۱۵ الی ۱۶ نفرشان در رشتۀ پزشکی قبول شدند و این مهم  نشان از تلاش و زحمت خانواده‌ها و دبیران است که همراه با فرزندانشان بودند.
رئیس آموزش و پرورش بردسکن گفت: حدود ۱۳ نفر از ۱۰۰ دانش‌آموز نخبۀ ما مفتخر به کسب رتبه های زیر ۱۰۰ شدند که شامل برترینهای آزمون پیشرفت تحصیلی، مسابقات خوارزمی، کارآفرینی و برترینهای امتحانات نهایی است.
وی ابراز کرد: توجه به آموزش و پرورش باعث می‌شود رئیس ادارۀ برق ما نگران الگوی مصرف و نیروی انتظامی ما نگران آسیبهای نخواهد بود؛ اگر خواهان پیشرفت کشور هستیم، باید به آموزش و پرورش ما و مدارس ما توجه شود.

 

غفوری افزود: کشورهایی که رو به توسعه و پیشرفت هستند رتبۀ اول کشورشان آموزش و پرورش است؛ ما تلاش میکنیم این فرهنگ در کشور ما هم نهادینه شود.

 

در ادامۀ مراسم از دانش‌آموزان انسیه مرادی و محدثه هنرور از دبیرستان نمونه دولتی رضوان بردسکن که موفق به کسب رتبۀ کشوری در مسابقات جشنوارۀ نوجوان خوارزمی در رشتۀ دست‌سازه‌ها شدند همراه با دیگر دانش‌آموزان نخبۀ شهرستان تجلیل و تقدیر شدند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@sobhebardaskan.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *